Мільйони росіян сидять без газу, поки "Газпром" спалює його у повітрі та лякає Європу

Росія, влаштувавши Європі газовий шантаж, лякає мешканців ЄС холодною зимою. Водночас у самій РФ кожну зиму без газу мерзнуть десятки тисяч населених пунктів. Газ, який міг гріти росіян, просто спалюють, передають Патріоти України.

Тільки на кордоні з Фінляндією "Газпром" щодня знищує на факелах газ на 10 млн доларів (тобто близько 300 млн доларів на місяць), підрахували у ВВС. Газ палять і на інших точках – щоб у разі падіння експорту не зменшувати видобуток і уникнути проблем зі свердловинами.

Урізаючи постачання палива до ЄС, Кремль постійно наголошує на тому, що європейці нібито замерзнуть без російського газу. Про те, що з року в рік без газу мерзнуть тисячі населених пунктів у самій Росії, там не говорять.

Поки паливо на сотні мільйонів доларів гріє повітря, без газу в РФ залишаються близько третини населених пунктів. За офіційною статистикою, рівень газифікації найбагатшої на газ країни у світі становив близько 71-72% у 2021 році.

З цією і так показовою статистикою є ще один важливий нюанс, на який звертав увагу оглядач групи "Інформаційний опір" Олександр Коваленко. Це т.зв. технічна можливість газифікації.

"Насправді технічно можлива газифікація стосується приблизно 66,7 тисяч міст і сіл із 135 тисяч. Тобто технічно газифікувати в Росії можна лише 49% населених пунктів. Якщо 49% населених пунктів у Росії – це 100% можливої газифікації, то що ж тоді озвучуються офіційно 71,4%? А це 47 623 населених пункти, або 35,2% від їхнього загального в Росії", – зазначав аналітик.

У Ставропіллі, наприклад, газифіковано менш ніж 50% будинків, а Карелії – менш ніж 30%. Решта топить дровами. Проте виходить, що "Газпрому" вигідніше просто спалювати газ, ніж постачати його населенню своєї країни. Адже для цього треба зосередитися на будівництві інфраструктури та нових проєктах замість газового шантажу європейських країн

Клієнти Monobank почали втрачати крупні суми та накопичувати борги через одну непомітну операцію

четвер, 8 червень 2023, 18:37

У Monobank є функція, через яку клієнти можуть опинитися в боргах, і самі того не помітити. Про свій особистий досвід розповів один із користувачів українського банку.Стало відомо, що Monobank може без дозволу клієнта і за фактом без його повідомлення ...

В Україні склалася катастрофічна ситуація з демографією: Скільки пенсіонерів утримує кожен працівник

четвер, 8 червень 2023, 16:54

Станом на травень 2023 року кількість українців можна було оцінити у 29 млн осіб. З них тільки від 9,1 до 9,5 млн осіб були працевлаштовані, а якщо відняти співробітників бюджетної сфери, то й того менше – залишається 6-7 млн людей, які працюють та пла...