
Українська енергосистема готова до проходження зими. Відключення споживачів не відбуватиметься, якщо не буде масованих ударів ворога по енергетичних об’єктах або стихійних лих. Єдині причини відключень електропостачання на сьогодні - це погодні умови та бойові дії. Про це заявив міністр енергетики України Герман Галущенко в ефірі Національного телемарафону "Єдині новини", передають Патріоти України.
"На жаль, сьогодні дуже складні погодні умови. Цього тижня стихія вирувала в Одеській, Миколаївській, Київській областях, де зусиллями енергетиків електропостачання вже відновлено практично у всіх населених пунктах. На жаль, сьогодні стихія перемістилася у західні області нашої держави, і це спричинює відключення", - зазначив він.
За оперативними даними, через негоду станом на 14:00 2 грудня без світла 603 населених пункти. Більшість із них - на Львівщині, де без електропостачання залишаються 454 населених пункти. Також негода знеструмила населені пункти в Івано- Франківській, Тернопільській, Хмельницькій областях.
"Нині будемо активно працювати у цих областях. Максимальну кількість бригад і техніки з усієї України буде задіяно, щоб швидко відновити електропостачання споживачам", - зазначив Герман Галущенко. Сьогодні похмура погода не дає змоги сонячним електростанціям виробляти електроенергію на повну потужність. Крім того, ремонтні бригади "Укренерго" та обленерго продовжують відновлювати електропостачання та живити споживачів на півдні країни після негоди.
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...
В Україні діє програма підтримки сімей з дітьми-школярами, які можуть отримати одноразову виплату у розмірі 5000 гривень для підготовки першокласників до навчального року за програмою «Пакунок школяра». Перші виплати надійдуть вже у липні-серпні — кошт...