Могли занести з дикого середовища: У Росії виявили африканську чуму

Цей вірус завдає великої шкоди сільськогосподарській галузі і не піддається ні лікуванню, ні вакцинопрофілактиці.

Вірус африканської чуми свиней зафіксували в Красночікойському районі Забайкальського краю Росії. Про це повідомили в прес-службі крайового уряду, передають Патріоти України із посиланням на lenta.ru.

Зазначається, що вірус могли занести з дикого середовища. "На території сіл Укир і Менза Красночікойского району 14 липня зафіксовано вірус африканської чуми свиней", – йдеться у повідомленні.

Тепер у Красночікойському районі вводять карантинні заходи. Африканська чума свиней відноситься до особливо небезпечних вірусних хвороб, хоча і не передається людині. Цей вірус завдає шкоди сільськогосподарській галузі і не піддається ні лікуванню, ні вакцинопрофілактиці. Поширення вірусу можна зупинити тільки введенням жорстких карантинних заходів.

Дива не буде: Інвесткомпанії спрогнозували курс гривні на кінець року в Україні

вівторок, 4 серпень 2020, 15:44

Представники інвестиційних компаній допускають девальвацію гривні до 28-29 за долар на кінець року. Про це йдеться у матеріалі ЕП, передають Патріоти України. "У своєму червневому прогнозі ми закладали плавне ослаблення курсу з осені до 28-29 грн за до...

Газон на даху і скляні панелі: Метро на Виноградар обіцяють оформити незвичним чином

вівторок, 4 серпень 2020, 12:14

Зараз будівельники займаються зміцненням котловану з боку примикання до конструкції тунелів вестибюля майбутньої станції "Мостицька". Метро на Виноградар обіцяють відкрити в грудні 2021 року. Будівництво двох нових станцій - "Мостицька" і "Проспект Пра...