Мордор посипався: У Росії різко валиться виробництво літаків, вертольотів, космічних апаратів, ракет

Негативний тренд, котрий намітився в середині минулого року, набирає лавиноподібного ефекту

Після серйозного зростання протягом чотирьох років виробництва літальних апаратів, включаючи космічні, воно звалилося в минулому році на 13,5%. Про це свідчать дані Росстату, котрий і без того підозрюють в приписках, зазначають Патріоти України.

Принаймні за паперами протягом 2014-2017 років виробництво літаків, вертольотів і космічних кораблів щорічно зростала на 9-20%. Йдеться про цивільні військові літаки; вертольоти; безпілотні літальні апарати; комплектуючі для літаків і вертольотів; штучні супутники, орбітальні станції, космічні човники; стартові комплекси для ракетної і космічної техніки; міжконтинентальні балістичні ракети.

З липня минулого року почався різкий спад. Спочатку нинішнього року тренд тривав. За два зимові місяці виробництво впало на 48% в порівнянні з тим же періодом 2018 року.

Серед причин експерти називають намір США заборонити поставки в Росію електронних пристроїв і комплектуючих подвійного призначення і проходженням піку держоборонзамовлення.

Газове "дно" близько: "Может получиться, что "Газпром" построил "Северный поток-2" для газа Норвегии и США", - експерти

понеділок, 18 листопад 2019, 7:39

"В среду, 13 ноября, Бундестаг со второй попытки утвердил для Германии документы Третьего энергопакета ЕС, условно названного в СМИ законом о "Северном потоке-2", но в РФ это не вызвало бурного ликования", - пишуть іноЗМІ, передають Патріоти України. ...

Удар по кишенях: Хто в січні залишиться з чорним екраном ТБ і чому за все доведеться платити

понеділок, 18 листопад 2019, 7:14

Медіаринок України переживає низку історичних змін. Одна з найважливіших відбудеться 20 січня 2020 року, коли 4 медіагрупи: "Медіа Група Україна"("Україна", НЛО TV,"Індиго"), "1+1 Media" ("1+1", "2+2", ТЕТ, УНІАН, "Плюсплюс", "Бігуді"), StarLightMedia ...