Москва в шоці: Ціни на нафту вперше за 2,5 року впали нижче 49 доларів

Останній раз дешевше барель Brent коштував 25 липня 2017 року.

Ціна нафти марки Brent з постачанням в травні вперше більш ніж за 2,5 року опустилася нижче 49 доларів за барель. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Reuters.

Повідомляється, що на мінімумі ціна бареля Brent в ході торгів 28 лютого досягла позначки 48,95 доларів. Також останній раз дешевше барель Brent коштував 25 липня 2017 року, тоді його ціна опускалася до 48,63 доларів.

Нагадаємо, світові ринки акцій продовжують падати під загрозою світової рецесії через поширення коронавірусу, завершуючи гірший тиждень після світової фінансової кризи 2008 року втратами 5 трлн доларів капіталізації.

Хіти тижня. ​Тримаємо кулаки: Канада і США, у обставинах, що склалися, збираються ввести мита на нафту з Росії

вівторок, 7 квітень 2020, 7:00

На фоні катастрофічного падіння цін на нафту, новація покликана зберегти нафотвидобувну галузь Північної Америки. Це ще більше посилить конкуренцію країн ОПЕК та Росії за ринки, де шансів у Москви вижити обмаль. Нафтовидобувна провінція Канади Альберта...

Чому Зеленський "здав" міністра фінансів Ігоря Уманського, а антикризову програму Мінфіну провалили?

вівторок, 7 квітень 2020, 6:10

В Україні відсутня фінансово-економічна програма виходу з кризи: план, розроблений міністром фінансів Ігорем Уманським, відкинутий разом з відставкою самого міністра. Його скандальне звільнення після лише трьох тижнів роботи, за словами самого Умансько...