Можна в алетках і онлайн: Федоров пояснив, як українцям купувати ліки за "тисячу Зеленського"

Українці віком від 60 років зможуть купувати ліки у аптеках або онлайн в рамках програми "єПідтримка". Про це під час брифінгу Міністерства цифрової трансформації та Міністерства економіки повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передають Патріоти України.

"Скористатися (програмою) зможуть всі вакциновані українці, яким виповнилося 60 років. Вони зможуть купувати ліки не тільки офлайн, а також онлайн. Не тільки в аптечних пунктах й мережах, а також онлайн на сайтах", - сказав міністр. За словами Федорова, оплатити ліки з коштів програми можна буде у будь-якій аптеці з 24 січня.

"Всі аптеки, які до цього працювали, в яких є термінали, які продавали офлайн і онлайн, вони вже автоматично підключаються з понеділка і приєднуються до програми "єПідтримка". Це дуже спрощує користувачам розуміння, де можна використовувати кошти, полегшує реалізацію даного проєкту і можливість купити ліки", - повідомив він.

Як наголосив заступник міністра економіки Олександр Грибан, для придбання ліків українці можуть скористатися вже активованою карткою "єПідтримка". Нову відкривати не потрібно.

"Банки перевірятимуть вік людини саме в момент проведення платежу. Неважливо, коли людина відкрила цю картку, важливим буде саме той факт, чи є людині 60 років на момент здійснення транзакції", - уточнив він.

Росіяни вивозять з України десятки тисяч тонн зерна та овочів: За якими схемами та хто їм допомагає

п’ятниця, 27 травень 2022, 18:56

Російські окупанти вивозять із Херсонської області десятки тисяч тонн зернових та овочів до Криму. Причому йдеться не лише про вкрадену продукцію, а й про ту, яку продають українські аграрії "по зв'язках". Про це під час брифінгу розповів голова Херсон...

Оце так поворот: Китай не пустив у свій повітряний простір літак Boeing, який належить підсанкційній компанії з РФ

п’ятниця, 27 травень 2022, 17:24

Китай відмовився впускати у свій повітряний простір літак Boeing російської компанії "Авіастар-Ту". Це сталось через те, що Управління цивільної авіації заборонило впускати у повітряний простір Китаю літаки Boeing 757 російської вантажної авіакомпанії ...