"Можна втратити всі свої гроші": Експерт розповів, що треба знатии про перевірки доходів населення

В Україні фінансовий моніторинг з боку банків набагато більш жорсткий, ніж податковий контроль. Про це заявила консультант Київського Центру підтримки та розвитку бізнесу Олександра Томашевська, передають Патріоти України.

За словами експерта, населення намагається не сперечатися з банками, коли ті хочуть дізнатися природу появи коштів на рахунках.

"У нас фінансовий моніторинг з боку банків набагато більш жорсткий, ніж податковий контроль. Люди, з урахуванням цієї дуже делікатної теми, не виступають проти банку, а мовчки збирають необхідні документи для підтвердження суми, яку хочуть покласти на свій рахунок", - зазначила експерт.

За словами Томашевської, у разі неможливості пояснити природу появи коштів, банки можуть створити українцям набагато серйозніші проблеми, ніж Податкова.

"У нас податкова нешкідлива у порівнянні з банками. У плані Податкової можна відбутися сплатою зборів, а ось щодо банків можна втратити всі свої гроші - заблокують рахунки й пояснюй, яким чином ти збагатився", - зазначила експерт.

Говорячи про перспективність податкової амністії, Томашевська зазначила, що швидше за все влада досягне своєї мети.

"Питання легальності доходів, як правило, кожен вирішує самостійно і тихо. Всі будуть звертатися до фінконсультантів, бухгалтерів та інших фахівців. Тому, думаю, що "праведного гніву" не буде – совість далеко не у всіх чиста. Вважаю, влада досягне тієї мети, яку переслідує - з тіні вийде багато всього", - зазначила Томашевська.

Бензину по 70 гривень не буде? Експерти назвали умови для зниження цін на пальне

неділя, 29 травень 2022, 8:27

У майбутньому вартість бензину в Україні має знизитися, а ціна у 60-70 гривень за літр - нереальна для економіки. Таку думку висловив профільний експерт Геннадій Коваль, передають Патріоти України. "Так, його можуть купувати люди, аби відчувати себе в ...

Колекторам хочуть заборонити стягувати борги з однієї з категорій українців: Кого це стосується

неділя, 29 травень 2022, 8:25

В Україні пропонують на період дії воєнного стану та упродовж шести місяців після його припинення або скасування заборонити банкам, небанківським фінансовим установам та колекторським компаніям здійснювати заходи з врегулювання простроченої заборговано...