
Російський виробник вантажівок КАМАЗ з 1 квітня 2022 року перейде на випуск старих моделей. Компанія почне випускати автомобілі покоління К3 – із класичною кабіною, що вироблялася з різним рівнем модернізації з кінця 1960-х років, передають Патріоти України.
Причиною ж такого рішення керівництва виробника, за повідомленнями росЗМІ, є запроваджені Заходом санкції проти Росії через розв'язану нею війну проти України. Серед іншого вони призвели до нестачі деталей для виготовлення КАМАЗів. Зокрема, вантажівки комплектувалися:
У зв'язку з цим автомобілі модельного ряду К3 вироблятимуться у комплектаціях із російськими аналогами. Тобто, будуть заздалегідь застарілими.
Раніше ж один із найбільших у світі виробників вантажівок і автобусів – німецький Daimler Truck (що виробляє, серед іншого, автотранспорт під брендом Mercedes-Benz) – припинив співпрацю з КАМАЗом. За інформацією Financial Times, таке рішення було ухвалено навіть попри те, що партнерство з КАМАЗом не було пов'язане із виробництвом військової техніки, а обмежувалося лише випуском цивільних автомобілів.
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...