Мріють ще ж канал на Крим запустити: Російські окупанти не хочуть платити Україні за воду для Донбасу. Борг досяг астрономічних показників

Саме заборгованість стала причиною відключення водоканалів від електрики.

Жителі терористичних анклавів "ДНР" і "ЛНР" заборгували підприємству "Вода Донбасу" 3,8 мільярда гривень за водопостачання та водовідведення. Про це повідомила прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій (МінТОТ), передають Патріоти України.

Зазначено, що саме заборгованість стала причиною відключення водоканалів від електрики. "Захоплені території споживають близько 75% від загального обсягу води, що надходить до населених пунктів Донбасу. З 1250 тисяч кубометрів, які щодня поставляються на ці території, споживається там близько 950 тисяч кубометрів. Частина води взагалі не враховується. З 2014 року борг окупованих територій за водопостачання становить близько 3,8 мільярда гривень", - йдеться в повідомленні.
У МінТОТ пояснюють, що через борги за спожиту воду перед "Водою Донбасу" КП в свою чергу, збільшило борги за електроенергію.

Більше не наддержава: Росія просить у Казахстану 50 тисяч тонн бензину через дефіцит, - Reuters

четвер, 25 червень 2026, 17:21

Росія веде переговори з Казахстаном про імпорт 50 тисяч тонн бензину АІ-92, щоб зменшити внутрішній дефіцит, спричинений ударами українських дронів по НПЗ, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. За даними Reuters, станом на кінець червня з...

НБУ вводить жорсткі правила поповнення банківських карт: Що варто знати

четвер, 25 червень 2026, 16:10

Посилення правил фінансового моніторингу, що відбулося в лютому, призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. При цьому з 26 червня 2026 року в Україні набудуть чинності нові правила користування платіжними т...