МВФ оцінив щорічні втрати України від запуску "Північного потоку-2"

У Міжнародному валютному фонді оцінили втрати України від запуску газопроводу "Північний потік-2". Щороку країна втрачатиме $1,2 млрд, зазначається у матеріалах перегляду програми співпраці з Україною, зазначають Патріоти України.

"За останні п'ять років Україна отримувала в середньому понад $2,5 млрд на рік в обмін на надання своїх газопроводів Газпрому. Цьогоріч плата за транзит буде на 40% менша, ніж у попередні роки", - йдеться у повідомленні.

У разі запуску газопроводу "Північний потік-2" ця сума зменшиться. Доходи України від транзиту до 2024 року оцінюють у $1,2 млрд на рік.

США готуються запровадити новий пакет санкцій щодо російського проекту "Північний потік-2". Адміністрація президента США прагне чинити більший тиск на Росію. Нові санкції зачеплять компанію, пов'язану з РФ, і два судна, заявив 23 листопада держсекретар США Ентоні Блінкен. Судно "Марлін", що належить Transadria Ltd, позначать власністю, що підлягає блокуванню. Назву другого судна, яке потрапило до чорного списку, Блінкен не уточнив.

На Рівненщині наймолодшим офіційним мільйонером став... 10-річний хлопчик

четвер, 25 червень 2026, 9:55

На Рівненщині наймолодшим офіційним мільйонером став 10-річний хлопчик. Про це повідомляє «Рівне Медіа» з посиланням на дані податкової кампанії декларування доходів, передають Патріоти України. Загалом у регіоні понад 100 жителів задекларували доходи,...

Енергосистема під загрозою? На лівому березі Києва ввели екстрені відключення світла

четвер, 25 червень 2026, 9:48

На лівому березі Києва запроваджено екстрені відключення електроенергії за розпорядженням Укренерго, передають Патріоти України. Енергетики повідомляють, що такі заходи є вимушеними та спрямовані на стабілізацію роботи енергосистеми. Жителів району зак...