"Ми готові": У Кабміні відреагували на пропозицію США підвищити тарифи на комуналку (відео)

У Міністерстві соціальної політики України готові до лібералізації цін на комунальні послуги відповідно до рекомендацій, отриманих від США. Про це сказала міністриня соцполітики Оксана Жолнович в ефірі телемарафону 26 вересня, передають Патріоти України.

Як зазначає Оксана Жолнович, суть згаданої реформи полягає в тому, щоб дати можливість підвищувати тарифи на газ і електроенергію і водночас балансувати зростання цін субсидіями для тих громадян, чий розмір платіжки перевищує 15% від їхнього заробітку.

"Так, ми вже до цього готові. Ми вже розробили цифровий інструмент, який з листопада повноцінно запрацює", — сказала глава Мінсоцполітики.

За словами міністрині, цей механізм дасть змогу в автоматичному режимі сповіщати людей про те, що вони мають право на субсидію. Глава відомства також зазначила, що наступного року на субсидії з бюджету виділять майже 50 мільярдів гривень.

"Я сподіваюся, що нам цих коштів вистачить, тому що це істотно більше, ніж торік, щоб покрити всі запити і допомогти нашим людям, у яких маленький дохід, спокійно пережити і зиму, і можливі підвищення комунальних платежів", — додала Жолнович.

Попереду кардинальні зміни: Українцям розповіли про ситуацію з нестачею автопалива

вівторок, 5 грудень 2023, 9:45

Блокування поляками кордону з Україною призвело до серйозної нестачі в країні автогазу - фактично вже виник дефіцит ресурсу. Погіршило ж ситуацію те, що в Україну не може потрапити не лише автогаз із, власне, Польщі, а й ресурс із країн Балтії - адже ...

В Україні здорожчає низка продуктів через блокаду кордону поляками: На що зростуть ціни

вівторок, 5 грудень 2023, 9:30

В Україні можуть зрости ціни на деякі продукти харчування через блокаду кордону польськими перевізниками. Йдеться про ті продукти, які не є традиційними для виробництва на території нашої країни, зокрема, фрукти та овочі. Також може збільшитися вартіст...