"Ми отримаємо просто так гроші. Без виконання умов та програм": Фінансист Фурса розповів, коли це станеться

Міжнародний валютний фонд розділить між різними країнами, які постраждали від коронавірусу, 650 мільярдів доларів. Частка України – 2,8 мільярда. Ці гроші ми отримаємо без жодних вимог. Про це розповів інвестиційний банкір Сергій Фурса, передають Патріоти України.

Він наголосив, що це гарний бонус та рятувальна соломинка, але водночас це може погано позначитися на роботі української влади. "Влітку ми отримаємо просто так ці гроші. Без виконання умов, без виконання програм", – наголосив Фурса.

Гроші можуть демотивувати владу

Банкір зауважив, що ці 2,8 мільярда доларів можуть покращити платоспроможність країни та бути приємним фактом для усіх інвесторів.

"Однак це може демотивувати владу від того, щоб робити реформи. Це факт", – висловився Фурса.

За словами банкіра, питання не в тому, яку суму для України має виділити МВФ. Важливим є те, що до грошей МВФ прив'язані гроші усіх інших партнерів. Зокрема, Євросоюзу, Світового банку та інвесторів.

Співпраця з МВФ: на якому етапі зараз

  • Зараз у переговорах триває перерва. Наші міжнародні партнери очікують, коли Україна виконає взяті на себе зобов'язання.
  • За словами Фурси, у домовленостях є багато пунктів. Однак 2 головні проблеми: судова реформа та антикорупційна політика.
  • Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія запевнив, що Україна до кінця місяця ухвалить всі законопроєкти, потрібні для траншу МВФ.
Джерело: 24 канал

Зарплати в СРСР і зараз: різниця в цінах вас сильно здивує

понеділок, 14 червень 2021, 17:15

Про зарплати в СРСР ходять вже легенди й форуми рясніють інформацією про те, що радянські громадяни могли купити все що завгодно. Однак насправді це було не так. Про це розповів відомий блогер Максим Мирович у своїй публікації про СРСР, передають Патр...

Бо вдома не цінують? Скільки українці можуть заробити на зборі ягід у Польщі

понеділок, 14 червень 2021, 16:44

Українські заробітчани дуже часто вибирають Польщу для місця заробітку і житла. Зараз стали відомі зарплати для робітників на збірці ягід. Це суми від 800 до 1200 доларів на місяць. Про це повідомляє видання UBR, передають Патріоти України. "За збір я...