
Україна повинна повністю перейти на використання ядерного палива з США. Таким чином держава зможе відмовитись від російського. Про це заявив виконувач обов'язків міністра енергетики Юрій Вітренко, передають Патріоти України.
Вітренко наголосив, що необхідно інтегрувати енергосистему України з європейською. За його словами, це навіть може відбутись раніше 2023 року, як планували.
Ми повинні перейти на поставки ядерного палива з США замість палива з Росії, – сказав політик. У Міненерго запевнили, що інтеграція з європейським ринком – це інтеграція з чесними правилами та ефективною конкуренцією. Україна прагне до цього.
Вітренко зауважив, що без такої інтеграції держава не досягне бажаного рівня конкуренції. Все тому, що концентрація на наявному ринку і цілісність гравців не дозволить цього.
Ціни на сиру нафту знизилися більш ніж на 3%, що посилило тижневі втрати. Зниження відбулося на тлі того, що нафтові танкери продовжили рух через Ормузьку протоку, зменшуючи занепокоєння щодо постачання, передають Патріоти України з посиланням на Reute...
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...