Болгарія ухвалила рішення про введення заборони на імпорт продуктів харчування з України. Таку заяву зробив прем'єр-міністр Гилиб Донєв, повідомляє Bnr.bg. Як йдеться у повідомленні, заборона не стосуватиметься транзитних товарів, зазначають Патріоти України.
"Ми змушені вжити цей національний захід, оскільки європейські органи все ще розглядають адекватну міру. Ми розраховуємо на те, що Брюссель почує і зрозуміє позиції Болгарії, Польщі, Чехії та Словаччини. Ми солідарні з Україною, але банкрутство болгарських фермерів нічим не сприяє їй", - заявив прем'єр-міністр.
Експорт дешевої агродукції з України став причиною масових акцій протесту в ряді країн. Місцеві фермери блокують дороги, оскільки через ввезення українського зерна вони не можуть реалізувати власну агропродукцію.
15 квітня 2023 року Польща заборонила ввезення зерна та іншого продовольства з України.
16 квітня 2023 року Угорщина заборонила імпорт сільськогосподарської продукції з України.
17 квітня стало відомо, що і Словаччина вирішила призупинити імпорт зерна та інших окремих товарів з України. Словацьким фермерам все важче конкурувати з українськими через дешевий імпорт агропродукції. На цьому тлі Міністерство закликало на урядовому рівні ввести більш жорсткі заходи з регулювання імпорту товарів з України.
18 квітня 2023 року Україна і Польща домовилися про розблокування транзиту зерна. Транзит зерна відновлять в ніч на 22 квітня.
Внутрішньо переміщені особи, які наймають житло і витрачають на оренду понад 20% свого сукупного доходу, можуть отримувати субсидії на оренду житла. При цьому субсидія на найм житла призначається, якщо ВПО відмовились від допомоги на проживання. Про це...
Швидкий розвиток технологій змінює ринок праці. Вже до кінця десятиліття під загрозою зникнення опиниться низка професій. Без роботи ризикують залишитися в першу чергу спеціалісти, які виконують однотипні завдання. Докладніше про майбутні тенденції на ...