"Ми ж брати!": Поляки почали переманювати українських заробітчан з Німеччини

Поляки вирішили наздогнати і перегнати німців за розміром мінімалки.

Польські агентства з працевлаштування почали відкривати в Німеччині свої філії, щоб залучати там українців на заробітки в Польщу. Про це пише польське видання Dziennik. Gazeta Prawna в статті під назвою «Війна з Німеччиною за українського працівника», в якій розповідається про те, що буде відбуватися з березня 2020 року, передають Патріоти України.

Поляки вирішили наздогнати і перегнати німців за розміром мінімалки. «До сих пір громадяни неєвросоюзних країн могли працювати в Німеччині тільки, якщо мали вищу освіту. Але незабаром ситуація зміниться - з 1 березня 2020 року набирає чинності новий міграційний закон, згідно з яким вимоги щодо працівників поза ЄС будуть менше», - наводить цитату з матеріалу «Польське радіо».

Нові правила будуть діяти протягом 2,5 років. Якщо за цей час будуть помічені негативні економічні або суспільні наслідки, то наступний уряд не проголосує за цей документ. Як зазначає газета, німецький бізнес покладає на нове законодавство великі надії: згідно з даними Федерального агентства праці, німецький ринок чекає 1,2 млн працівників.

Хіти тижня. "Без транша МВФ Украина оказалась в шаге от народных бунтов", - експерт

середа, 2 грудень 2020, 9:00

"Советник главы Офиса президента Тимофей Милованов спрогнозировал, что Украина не сможет получить кредитные средства от Международного валютного фонда до конца 2020 года", - пише у своєму блозі Володимир Лановий, передають Патріоти України, і продовжує...

Не все погано: В Україні на третину обвалилася ціна на овочі "борщового набору"

вівторок, 1 грудень 2020, 22:01

В Україні за рік ціна на традиційну п’ятірку «борщових» овочів знизилася на 30% — до 32,42 грн., повідомляють Патріоти України. Так, у жовтні цього року овочі борщового набору коштували 32,42 грн, тоді як у жовтні минулого року — 46,4 грн, тож за рік о...