На Бурштинській ТЕС потужний вибух. Багато постраждалих

В Івано-Франківській області на Бурштинській ТЕС стався вибух, внаслідок чого госпіталізовано п'ятьох людей, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу ДСНС.

У рятувальному відомстві уточнили, що повідомлення від диспетчера екстреної медичної допомоги про вибух на БуТЕС надійшло 28 листопада о 22.12. У ДСНС додали:

«На котлі сьомого енергоблоку відбулася розгерметизація екранної труби діаметром 60 мм, внаслідок чого стався викид газопарової суміші та газів з топки котла та отримали опіки двох працівників, які госпіталізовані».

Після аварії до лікувальних закладів госпіталізовано п'ятьох людей. На даний момент сьомий енергоблок ТЕС зупинено та виведено з експлуатації, замість нього введено в роботу четвертий енергоблок.

Можна в алетках і онлайн: Федоров пояснив, як українцям купувати ліки за "тисячу Зеленського"

середа, 19 січень 2022, 16:23

Українці віком від 60 років зможуть купувати ліки у аптеках або онлайн в рамках програми "єПідтримка". Про це під час брифінгу Міністерства цифрової трансформації та Міністерства економіки повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, перед...

З архіву ПУ. Морські тварини почуваються, як вдома: Води Дніпра страждають від рідкісного, але катастрофічного явища

середа, 19 січень 2022, 13:00

На жаль, тільки у спогадах класиків Дніпро залишився "широким" і "могутнім". "Тільки у спогадах класиків Дніпро залишився "широким" і "могутнім". Річку, перегородивши дамбами, убили, позбавивши природної течії. Так, у каскаді Дніпровських водосховищ за...