На грані катастрофи: Світовий банк прогнозує найбільше за понад 70 років падіння економіки

Пандемія COVID-19 спричинила найглибшу рецесію в глобальній економіці з часів Другої світової війни. Про це йдеться в доповіді Світового банку, передають Патріоти України.

За прогнозами Світового банку, в 2020 році глобальна економіка скоротиться на 5,2%. "Це означатиме найглибшу рецесію з часів Другої світової війни, - наголошується в доповіді. Зниження показників виробництва відчує найбільша кількість країн з 1870 року.

При цьому падіння розвинених економік сягатиме 7%. Країни з ринками, що розвиваються, втратять приблизно 2,5% ВВП. Водночас, за данними Світового банку, загальний показник доходів на душу населення зменшиться на 3,6%.

Технічні проблеми скреп: Китай не допоможе Росії з напівпровідниками

вівторок, 24 травень 2022, 20:12

Свіже дослідження показало, що іноземні компанії продовжать займати левову частку ринку інтегральних схем у Китаї до 2026 року. Місцеві виробники можуть покривати лише незначну частину попиту, зазначають Патріоти України. Дані показують, що компанії Ки...

В Україні змінили формулу розрахунку субсидій та сум пільг на оплату комуналки: Що важливо знати

вівторок, 24 травень 2022, 18:20

Україні змінили формулу розрахунку субсидії та суми пільг на оплату комунальних послуг. Як повідомляє видання «На пенсії», за квітень виплатять 43% субсидії та 59% пільги, нарахованих у січні 2022 року, передають Патріоти України. А з травня та на вес...