На грані катастрофи: Світовий банк прогнозує найбільше за понад 70 років падіння економіки

Пандемія COVID-19 спричинила найглибшу рецесію в глобальній економіці з часів Другої світової війни. Про це йдеться в доповіді Світового банку, передають Патріоти України.

За прогнозами Світового банку, в 2020 році глобальна економіка скоротиться на 5,2%. "Це означатиме найглибшу рецесію з часів Другої світової війни, - наголошується в доповіді. Зниження показників виробництва відчує найбільша кількість країн з 1870 року.

При цьому падіння розвинених економік сягатиме 7%. Країни з ринками, що розвиваються, втратять приблизно 2,5% ВВП. Водночас, за данними Світового банку, загальний показник доходів на душу населення зменшиться на 3,6%.

Хіти тижня. Гривня наближається до абсолютного антирекорду: Фінансовий аналітик дав прогноз курсу валют на тиждень

понеділок, 19 жовтень 2020, 23:05

Найнижчий курс гривні до долара фіксувався 29 січня 2018 року - 28,54 гривні. За кілька днів він може бути побитий. Протягом найближчого тижня очікується зростання курсу долара до гривні. Долар на міжбанку може торгуватися через тиждень близько 28,5 гр...

"Продовжуємо боротися": Венедіктова заявила, що Офіс генпрокурора відстояв 1 млрд грн у справі "ПриватБанку"

понеділок, 19 жовтень 2020, 20:44

Офіс генерального прокурора відстояв у Верховному Суді 1 мільярд гривень активів держави у справі АТ КБ «Приватбанк» та фактично попередив вибуття ще 28 мільярдів гривень за аналогічними позовами. Про це написала у Facebook Ірина Венедіктова, передають...