На грані катастрофи: Світовий банк прогнозує найбільше за понад 70 років падіння економіки

Пандемія COVID-19 спричинила найглибшу рецесію в глобальній економіці з часів Другої світової війни. Про це йдеться в доповіді Світового банку, передають Патріоти України.

За прогнозами Світового банку, в 2020 році глобальна економіка скоротиться на 5,2%. "Це означатиме найглибшу рецесію з часів Другої світової війни, - наголошується в доповіді. Зниження показників виробництва відчує найбільша кількість країн з 1870 року.

При цьому падіння розвинених економік сягатиме 7%. Країни з ринками, що розвиваються, втратять приблизно 2,5% ВВП. Водночас, за данними Світового банку, загальний показник доходів на душу населення зменшиться на 3,6%.

Обкрадають двічі: Експортери продають зерно за безцінь, та ще й не повертають гроші в країну

вівторок, 21 березень 2023, 4:00

Де лишаються сотні мільйонів доларів за українське зерно. Мало того, що українська пшениця — найдешевша в світі, так ще й гроші від її продажу «осідають» не в Україні, позбавляючи державу частини податків і валютної виручки. Коли ви чуєте щось на кштал...

Клієнти ПриватБанку скаржаться на незаконне списання коштів та блокування карток: Що відповіли у фінустанові

понеділок, 20 березень 2023, 18:45

ПриватБанк списує кредитні кошти з карток клієнтів та блокує їхні рахунки з незрозумілих причин. Подібні скарги часто можна зустріти на сайті Мінфіну. Як банк реагує на подібні звинувачення, дізнаємось із коментарів клієнтів, передають Патріоти України...