На шляху до екологічно чистих рішень: Компанія ArcelorMittal переходить на водневі технології

При виробництві стали використовуватиметься зелений водень.

До кінця 2020 року ArcelorMittal Europe запропонує своїм клієнтам першу екологічно чисту сталеву продукцію, створену з мінімальним викидом вуглекислого газу - компанія починає інтегрувати водневі технології в свій процес виробництва сталі. Про це повідомляє H2-View, передають Патріоти України.

«Водень грає важливу роль в нашій новій стратегії. Ми поставили перед собою амбітну мету - скоротити викиди вуглекислого газу на 30% до 2030 року, і перейти до повної вуглецевої нейтральності до 2050 року», - заявив президент і головний виконавчий директор ArcelorMittal Europe Адітья Міттал.

Щоб запропонувати свої екологічно чисті сталеві рішення, ArcelorMittal розробляє серію промислових водневих проектів для використання в доменному виробництві сталі. Крім того, компанія самостійно розробляє електролізери для виробництва зеленого водню.

Паралельно ArcelorMittal продовжує впроваджувати на своїх підприємствах технологію Smart Carbon, що включає уловлювання та зберігання вуглецю в процесі виробництва сталі.

Якою буде нова Tesla: Маск розповів про майбутнє авто для Європи

середа, 25 листопад 2020, 22:52

Швидше за все, це буде щось компактне. "Я думаю, там багато талантів, талановитих дизайнерів та інженерів з Європи. І багато хто з кращих хочуть працювати там, де вони зможуть робити щось оригінальне. Вони не хочуть просто створювати європейські версії...

Хіти тижня. На українців чекає новий курс долара: Експерти спрогнозували, що буде з гривнею і як вплине локдаун

середа, 25 листопад 2020, 20:30

В Україні до кінця листопада на курс долара впливатимуть новини про можливий повний локдаун, пауза у співпраці з МВФ і повернення ПДВ експортерам. Думки аналітиків про те, як і чому зміниться вартість валюти, розходяться. У середньому ж експерти прогно...