На Січеславщині відкрили сонячну електростанцію, найбільшу в Україні та одну з найбільших в Європі

​Встановлено 750 тисяч панелей, які здатні забезпечити електрикою два середніх міста України

Біля села Старозаводське Нікопольського району відкрили найбільшу сонячну електростанцію України, яка увійшла до трійки найбільших в Європі. Про це голова обласної ради Гліб Пригунов, зазначають Патріоти України.

«Масштаби та цифри вражають. Встановлено 750 тисяч панелей, які здатні забезпечити електрикою два середніх українських міста. 216 млн євро інвестицій, з яких 46 було витрачено на українському ринку.

Робота електростанції забезпечить місцевій громаді щороку 20 млн грн в якості сплати за землю та 30 додаткових робочих місць», - проголосив пан Пригунов.

Українцям почали підсовувати унікальної якості фальшиві гривні: НБУ повідомив, вкидається така халепа

неділя, 25 серпень 2019, 19:45

В Україні в серпні 2019-го в обігу з'явилися фальшивки номіналом 500 гривень зразка 2006 року, виготовлених струменевим друком з імітцією ультрафіолетової захисту, зазначають Патріоти України. Про це заявили в НБУ. Підробки збували в касах автозаправни...

Хіти тижня. "Антонов" створює новий літак, застосовуючи 3D-друк

неділя, 25 серпень 2019, 16:00

Технологія покликана зменшити собівартість, прискорити збірку літака та підвищити надійність крилатої машини. В новому проекті військово-транспортного літака Ан 132 інженери з самого початку заклали в конструкцію більше 10 найменувань деталей виготовле...