На трасі Київ - Одеса масштабний зсув гранту з дорожнім покриттям: Рух однією зі смуг неможливий. У Зеленського звинувачують попередників (фотофакт)

На трасі Київ-Одеса — масштабний зсув

На трасі М-05 Київ — Одеса стався масштабний зсув і деформація дорожнього покриття. Як повідомили в Одеській ОДА, НП була зафіксована на 337 кілометрі траси, неподалік від села Троїцьке Подільського району, зазначають Патріоти України.

«Це сталося в результаті рясних опадів. Зараз крайня права смуга руху на цій ділянці перекрито. Природно, спостерігається певне скупчення автотранспорту», — відзначили в адміністрації.

Одночасно повідомляється, що підрядна організація вже приступила до робіт по заміні намоклого грунту. Цілодобово задіяно 10 одиниць спецтехніки, вже замінили 2,2 тис. куб. метрів перезволоженого грунту.

На місці цілодобово присутній інженер облслужби автодоріг, залучається додаткова техніка, приймаються інженерні рішення щодо забезпечення зміцнення насипу.

За словами міністра інфраструктури України Олександра Кубракова, «траса М-05 не знала жодного капітального ремонту протягом 15 років». Глава відомства зауважив, що в останні роки дорогу намагалися підтримувати в нормальному стані за допомогою експлуатаційного утримання. Однак цих заходів уже недостатньо, враховуючи, що інтенсивність руху тут одна з найвищих в Україні.

Хіти тижня. В Україні ціни на яблука пробили трирічне "дно": Скільки коштують і що варто знати

четвер, 21 жовтень 2021, 12:00

В Україні до середини жовтня ціни на яблука опустилися до рівня 2018 року. Аналітики кажуть, що садівники опустили мінімальні ціни на всі сорти яблук. Про це пише EastFruit, зазначають Патріоти України. За словами аналітиків, що сьогодні ціна на якісн...

Оливкова олія, яку продають в Україні, виготовлена із соняшникової! Українцям розповіли про масштаби фальсифікації

четвер, 21 жовтень 2021, 9:56

Оливкова олія, яку продають на ринках в Україні, здебільшого - фальсифікат. А в деяких випадках - ще й небезпечний фальсифікат,адже ніхто не знає, яку "хімію" можуть містити її добавки, передають Патріоти України. Таку неприємну звістку повідомив украї...