На українців чекає новий курс долара: Економіст розповів про "сюрпризи" (відео)

В Україні найближчим часом долар буде коштувати в межах 27-28 гривень. Таку думку в ефірі ObozTV висловив економіст Борис Кушнірук, передають Патріоти України.

На думку експерта, в ситуації економічної кризи, викликаного пандемією коронавируса COVID-19, Україна вкрай важливо продовжити співпрацю з МВФ.

"Кошти МВФ нам особливо необхідні, тому що дохідна частина (Держбюджету, - ред.) буде істотно недовиконаною. Навіть при скороченні витрат є необхідність в соціально захищених виплатах, які необхідно провести, є фінансування державних органів управління, є безпекові витрати", – сказав експерт.

За його оцінками, вже в кінці поточного року "на зовнішніх ринках з'явиться досить багато вільних фінансових ресурсів", але транші МВФ дозволять Україні "вистояти до цього часу".

Свій створити не спромоглися: Росія "клонує" українські двигуни

субота, 30 травень 2020, 13:50

Інформація, представлена в травні російським телеканалом «Зірка», згідно з якою корабель «Адмірал Головко» проекту 22350 отримав «повністю російську силову установку», далека від реальності. Український військовий портал звернув увагу на те, що інформа...

Хіти тижня. Експерт спрогнозував стрибок цін на нафту

субота, 30 травень 2020, 9:00

Котирування марки Brent можуть піднятися до позначки 40 доларів за барель. Такий прогноз озвучив керівник відділу аналітики Forex Club Андрій Шевчишин, передають Патріоти України з посиланням на Oбозреватель. На його думку, позитивний прогноз пов'язани...