На українців чекає новий курс долара? Озвучено прогноз на тиждень

Курс долара в Україні впродовж наступного тижня (27 березня - 2 квітня) майже не зазнає корективів. Готівковий курс буде на рівні 37,8-38,8 грн/$, передають Патріоти України.

У свою чергу курс євро становитиме 40-41 грн/€. Такий прогноз озвучив у коментарі OBOZREVATEL Герман Марченко, директор департаменту казначейства Акціонерного Товариства "КОМІНБАНК" (COMINBANK).

Експерт зауважив, що наразі на ринку немає ознак істотних змін:

  1. перегляд офіційного курсу валют малоймовірний;
  2. зберігається баланс між попитом і пропозицією на готівку;
  3. після продовження на 4 місяці дії "зернової угоди" "експортна" валюта і надалі надходитиме в Україну;
  4. прогнозується інфляційний "спокій" (на рівні 0,7-0,8% на місяць).

"Можемо констатувати, що завдяки ефективній роботі уряду та НБУ з початку року валютний ринок набув ознак системної стабільності. Важливими також є героїчні дії Збройних сил України, які не дають ворогові похитнути український опір. Героїзм ЗСУ – це впевненість у майбутньому, фундамент для економічного розвитку та психологічної стійкості суспільства. Тому, окрім суто економічних кроків, особливої ваги для економіки є здатність України здобути перемогу у війні", – сказав Марченко.

Тому, підсумовує фахівець, впродовж наступного тижня курсова ситуація майже не зазнає корективів. Так, готівковий курс долара і євро будуть на рівні 37,8-38,8 грн/$ та 40-41 грн/€.

В Україні вже скоро перепишуть податки та правила для ФОПів: До чого готуватися

четвер, 1 червень 2023, 11:30

В Україні вже з 1 липня планують повернути податки для фізосіб-підприємців (ФОПів) до рівня, що був до повномасштабної війни. Окрім того, відновляться перевірки. Проте водночас з'явиться можливість добровільно погасити донараховані суми та уникнути штр...

Цінового "шоку" не уникнути? Тариф на електрику можуть ще раз підвищити: У Кабміні натякнули, коли саме

четвер, 1 червень 2023, 11:25

Кабінет міністрів України опублікував постанову про підвищення тарифу на електричну енергію для населення з 1 червня. Відповідна інформація розміщена на сайті уряду, передають Патріоти України. Відповідно до документу, нова єдина ціна на електричну е...