На вражаючу суму: "Нафтогаз" підготував новий позов проти "Газпрому"

Юрій Вітренко також запевнив, що йому ніхто не "шукає заміну" та він продовжує працювати над матеріалами для судів по кримським активам.

Юрій Вітренко. Фото: РБК.

НАК "Нафтогаз України" підготувала додаткові позови до російського "Газпрому" ще на 17,3 млрд доларів. Про це написав виконавчий директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"...моя команда чітко сформулювала і представила на узгодження спостережній раді "Нафтогазу" додаткові "питання" до "Газпрому" на суму ще 17,3 млрд дол. У разі погодження – попереду також багато роботи", – написав Вітренко.

Хіти тижня. Коломойський працює: Імпорт електроенергії з РФ і Білорусі потрібно відновити, - НКРЕКП

понеділок, 1 червень 2020, 10:00

Як при цьому Україна роками обходилась без такого "костиля" до появи лобіста Героса, як і моральність "торгівлі на крові" у некритичній для виживання енергетики царині регулятор не коментує. Нацкомісія з енергетики і тарифів (НКРЕКП) виступає за віднов...

Українці замість пенсії можуть отримувати допомогу: Юрист розкрив деталі гучного закону

понеділок, 1 червень 2020, 8:38

Українці, які не виконали вимоги щодо стажу, можуть в період до 31 грудня 2020 року оформити матеріальну допомогу. Про це йдеться в роз'ясненнях на юридичному порталі, передають Патріоти України. Для цього у службу соцзахисту за місцем реєстрації необх...