​На виставці CES 2022 представлено перший серійний безпілотний трактор John Deere

Американська машинобудівна компанія Deere&Company, широко відома як John Deere, представила на виставці CES 2022 безпілотний трактор власної розробки. Безпілотник побудований на базі John Deere 8R і компанія планує розпочати продаж серійної версії вже в 2022 році, повідомляють Патріоти України з посиланням на Electrek.

Автоматизація сільського господарства - перспективний напрямок розвитку безпілотних технологій, який помітно відрізняється від пасажирських або вантажних безпілотних автомобілів. З одного боку, безпілотним тракторам та комбайнам не потрібно вміти пересуватися дорогами загального користування, що спрощує завдання та дозволяє обійтися меншою кількістю датчиків. З іншого боку, в залежності від розв'язуваних завдань (наприклад, для знищення бур'янів лазером) можуть знадобитися нові інженерні рішення та специфічні алгоритми розпізнавання.

Оскільки автономна сільськогосподарська техніка може працювати цілодобово і практично без перерви, цією темою цікавляться як окремі ентузіасти, так і компанії по всьому світу, у тому числі й у Росії — у нас займається Cognitive Technologies, яка експериментувала і з тракторами, і з комбайнами.

Американська компанія John Deere, один із найбільших виробників сільськогосподарського обладнання, теж розробляє безпілотну техніку та показала безпілотний трактор ще у 2019 році, але тоді це був прототип. Тепер компанія представила серійну версію на базі John Deere 8R.

Безпілотний трактор оснащений GPS-модулем та шістьма стереокамерами для панорамного огляду та розпізнавання перешкод. Трактор, обладнаний чизельним плугом, запускається з мобільного пристрою і не вимагає присутності фермера на полі — відстежувати роботу та отримувати інформацію з камер власник також може з планшета чи смартфона.

Декілька безпілотних тракторів вже працюють на полях, а пізніше цього року John Deere почне продаж усім охочим. Ціна трактора поки що не розкривається.


Волонтери з ГО “Важливі дії” передали на Бахмутський напрямок ще один бойовий пікап

вівторок, 7 лютий 2023, 23:02

Спеціально під потреби ЗСУ був обраний автомобіль IVECO VM90, оскільки вкрай важлива висока прохідність такого автомобіля. IVECO VM90 може використовуватися у якості командно-штабного та медичного варіанту, а також як бойова одиниця з можливістю установки

Новий пакет військової допомоги від США: під ударом - Джанкойський аеродром і лінії постачання РФ на сході України

вівторок, 7 лютий 2023, 22:48

Наразі відбувається різка активізація військового протистояння, в якому росіяни створюють наступ по п"яти напрямкам одночасно. У Пентагоні заявили про новий пакет військової допомоги для України у розмірі 2,175 млрд доларів, до якого також входить нове...