​На виставці CES 2022 представлено перший серійний безпілотний трактор John Deere

Американська машинобудівна компанія Deere&Company, широко відома як John Deere, представила на виставці CES 2022 безпілотний трактор власної розробки. Безпілотник побудований на базі John Deere 8R і компанія планує розпочати продаж серійної версії вже в 2022 році, повідомляють Патріоти України з посиланням на Electrek.

Автоматизація сільського господарства - перспективний напрямок розвитку безпілотних технологій, який помітно відрізняється від пасажирських або вантажних безпілотних автомобілів. З одного боку, безпілотним тракторам та комбайнам не потрібно вміти пересуватися дорогами загального користування, що спрощує завдання та дозволяє обійтися меншою кількістю датчиків. З іншого боку, в залежності від розв'язуваних завдань (наприклад, для знищення бур'янів лазером) можуть знадобитися нові інженерні рішення та специфічні алгоритми розпізнавання.

Оскільки автономна сільськогосподарська техніка може працювати цілодобово і практично без перерви, цією темою цікавляться як окремі ентузіасти, так і компанії по всьому світу, у тому числі й у Росії — у нас займається Cognitive Technologies, яка експериментувала і з тракторами, і з комбайнами.

Американська компанія John Deere, один із найбільших виробників сільськогосподарського обладнання, теж розробляє безпілотну техніку та показала безпілотний трактор ще у 2019 році, але тоді це був прототип. Тепер компанія представила серійну версію на базі John Deere 8R.

Безпілотний трактор оснащений GPS-модулем та шістьма стереокамерами для панорамного огляду та розпізнавання перешкод. Трактор, обладнаний чизельним плугом, запускається з мобільного пристрою і не вимагає присутності фермера на полі — відстежувати роботу та отримувати інформацію з камер власник також може з планшета чи смартфона.

Декілька безпілотних тракторів вже працюють на полях, а пізніше цього року John Deere почне продаж усім охочим. Ціна трактора поки що не розкривається.


Санкції дісталися пересічних росіян: Коли в РФ чекають пік звільнень та безробіття

субота, 21 травень 2022, 0:25

В Росії багато підприємств почали скорочувати витрати – у тому числі, на зарплату співробітників. Пік же звільнень та безробіття очікується восени 2022 року. При цьому в самій РФ визнають: "під роздачу" потраплять ті напрямки, які "найбільшою мірою заз...

"Парад конфіскацій": для росії все тільки починається, - Голобуцький

субота, 21 травень 2022, 0:00

"Канадський Мінфін, після того, як міністри фінансів G7 домовились виділити на підтримку економіки України майже $20 млрд, заявив: "Канада вважає доречним фінансувати Україну за рахунок коштів росії, готується відповідний законопроєкт". Рішення лежало ...