На заздрість скреп: Швейцарія має намір робити в Україні потяги і трамваї

Вже шукають місце для нового заводу. Але є одна умова.

Швейцарська компанія Stadler намір побудувати в Україні завод з виробництва сучасних поїздів і трамваїв, повідомляють Патріоти України. Після підписання відповідного меморандуму з "Укрзалізницею", яке, як розповіли в Офісі президента України, відбулося в п'ятницю, 7 травня, іноземці мають намір шукати майданчик для будівництва заводу.

У свою чергу, глава держави Володимир Зеленський зустрівся з головою правління Stadler CIS AG Петером Хрістофом Шпулером і гендиректором підприємства Олександром Люфтом. "Ми всіляко підтримуємо такі інвестиції в нашу країну. Україна зацікавлена в такій співпраці, і ми обговорювали такі можливості під час офіційного візиту в Україну президента Швейцарської конфедерації", - зазначив президент.



На жаль, влада поки навіть приблизно не знають, які конкретно майданчики для нового заводу потрібні швейцарцям. Відомо лише, що співпраця з Stadler "сприятиме реалізації проекту якісного приміського залізничного сполучення City Express, перший етап якого повинен бути втілений в Києві, Дніпрі та Харкові". Однак в даному випадку мова йде про впровадження нового рухомого складу, а ось де його будуть виробляти (якщо, звичайно, все зростеться) - незрозуміло.

При цьому підприємство Stadler, після вибору майданчика для заводу, має намір здійснити "трансфер технологій" і навчання працівників для забезпечення якості продукції, що відповідає стандартам компанії. Адже завод, як обіцяють, буде орієнтуватися не тільки на внутрішнього українського споживача, але і на експорт продукції в інші країни.
Больше информации на портале Антикор: https://antikor.com.ua/articles/455565-shvejtsarij...

Джерело: Антикор

Зарплати в СРСР і зараз: різниця в цінах вас сильно здивує

понеділок, 14 червень 2021, 17:15

Про зарплати в СРСР ходять вже легенди й форуми рясніють інформацією про те, що радянські громадяни могли купити все що завгодно. Однак насправді це було не так. Про це розповів відомий блогер Максим Мирович у своїй публікації про СРСР, передають Патр...

Бо вдома не цінують? Скільки українці можуть заробити на зборі ягід у Польщі

понеділок, 14 червень 2021, 16:44

Українські заробітчани дуже часто вибирають Польщу для місця заробітку і житла. Зараз стали відомі зарплати для робітників на збірці ягід. Це суми від 800 до 1200 доларів на місяць. Про це повідомляє видання UBR, передають Патріоти України. "За збір я...