Набіулліна у шоці: У Центробанку РФ визнали, що мобілізацією Путін остаточно доб'є економіку Росії

На восьмому місяці повномасштабного російського вторгнення в Україну мобілізація у Росії посилить дефіцит робочої сили і підірве довіру споживачів, тому економіка відновила падіння. Про це йдеться у звіті аналітичного департаменту Центробанку Росії, повідомляють Патріоти України із посиланням на Bloomberg.

"У вересні відновлення економічної активності призупинилося і наприкінці місяця тенденція почала дещо погіршуватися", - йдеться в доповіді департаменту.

Як зазначається в доповіді, мобілізація в Росії вже вдарила по споживчій довірі та ділової активності й буде тиснути на економіку протягом наступних місяців. Понад 350 тисяч росіян тікають від призову на тлі рекордно низького рівня безробіття, кандидатів на звільнені місця залишається небагато.

"Зміна споживчих настроїв на тлі зростаючої невизначеності може стримати відновлення споживання на початку четвертого кварталу. Скорочення робочої сили після часткової мобілізації може ускладнити спроби компаній усунути обмеження з боку пропозиції та обмежити загальну тенденцію економічної активності в найближчі місяці", - йдеться в доповіді.

ФОПам різко підвищують оподаткування: Кабмін схвалив законопроєкт по скасуванню "спрощенки" у 2%

субота, 28 січень 2023, 9:48

Кільком мільйонам дрібних підприємців доведеться платити податки як до війни. Кабінет міністрів на засіданні 27 січня схвалив законопроєкт, який, зокрема, передбачає скасування з 1 липня пільгової системи оподаткування, яка дозволяє сплачувати лише 2% ...

В Україні подорожчав овоч із "борщового набору", але це не межа: Як змінилася вартість і що буде далі

субота, 28 січень 2023, 8:30

Ціна на моркву в Україні різко зросла через скорочення пропозиції на ринку. Наразі вартість приблизно на 17% вища, аніж наприкінці минулого тижня. При цьому ціни на овоч ще можуть зростати надалі. Про це повідомляють аналітики EastFruit, передають Патр...