​Надійшла офіційна статистика: Стало відомо, скільки втратила Саудівська Аравія від обвалу цін на нафту

Доходи Саудівської Аравії від експорту нафти в першому кварталі 2020 року знизилися на 21,9%, або близько 11 мільярдів доларів, згідно з даними, опублікованими державним агентством статистики, зазначають Патріоти України.

Різке падіння доходів спричинене зменшенням загального доходу королівства від експорту товарів на 20,7% з початку цього року, що становить 53 мільярди доларів, пише Markets Insider із покликанням на дані Головного управління статистики.
Проблема падіння обсягів експорту товарів об’єдналася зі зниженням цін на нафту. Як відомо, через пандемію коронавірусу, що призвела до припинення транспортних перевезень, тимчасової зупинки роботи низки підприємств, попит на нафту рекордно знизився. Тому ціни на сировину обвалилися.

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На Львівщині випускають різнокольоровий томатний сік (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 3:00

На рік закатують 1200 пляшок. І вже вийшли у великі магазини та на сайти. Два товариші на Львівщині навчились заробляти на звичайному томатному соку. Як? Бо їхні соки різнокольорові – жовті, помаранчеві та червоні, передають Патріоти України з посиланн...

Хіти тижня. Долар розвернеться на 180 градусів після виборів: Еексперти спрогнозували, що буде з гривнею

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 0:10

В Україні після першого туру місцевих виборів почнеться плавне зміцнення гривні. Рух долара розвернеться на 180 градусів, а валюта опуститься до позначки близько 28,2 грн/$, передають Патріоти України. Як і чому зміниться вартість валюти . Долар колив...