​Надійшла офіційна статистика: Стало відомо, скільки втратила Саудівська Аравія від обвалу цін на нафту

Доходи Саудівської Аравії від експорту нафти в першому кварталі 2020 року знизилися на 21,9%, або близько 11 мільярдів доларів, згідно з даними, опублікованими державним агентством статистики, зазначають Патріоти України.

Різке падіння доходів спричинене зменшенням загального доходу королівства від експорту товарів на 20,7% з початку цього року, що становить 53 мільярди доларів, пише Markets Insider із покликанням на дані Головного управління статистики.
Проблема падіння обсягів експорту товарів об’єдналася зі зниженням цін на нафту. Як відомо, через пандемію коронавірусу, що призвела до припинення транспортних перевезень, тимчасової зупинки роботи низки підприємств, попит на нафту рекордно знизився. Тому ціни на сировину обвалилися.

Українцям щомісяця даватимуть по 900 гривень для оплати комуналки: Кому надано таку допомогу

вівторок, 29 листопад 2022, 11:30

Незважаючи на субсидії, які держава дає малозабезпеченим сім'ям на оплату комунальних послуг, все ж таки для багатьох українців оплата комуналки стала непосильним тягарем, передають Патріоти України. Ціни на все зростають, доходи скорочуються, а щоміся...

Локальних аварій стане більше: Українцям пояснили, як ускладнення погодних умов впливає на ситуацію з енергопостачанням

вівторок, 29 листопад 2022, 11:22

Генеральний директор компанії YASNO Сергій Коваленко розповів, яким чином ускладнення погодних умов впливає на ситуацію з енергопостачанням. Про це він повідомив в ефірі інформаційного телемарафону, коментуючи питання про те, в якому стані на тепер ене...