​Надійшла офіційна статистика: Стало відомо, скільки втратила Саудівська Аравія від обвалу цін на нафту

Доходи Саудівської Аравії від експорту нафти в першому кварталі 2020 року знизилися на 21,9%, або близько 11 мільярдів доларів, згідно з даними, опублікованими державним агентством статистики, зазначають Патріоти України.

Різке падіння доходів спричинене зменшенням загального доходу королівства від експорту товарів на 20,7% з початку цього року, що становить 53 мільярди доларів, пише Markets Insider із покликанням на дані Головного управління статистики.
Проблема падіння обсягів експорту товарів об’єдналася зі зниженням цін на нафту. Як відомо, через пандемію коронавірусу, що призвела до припинення транспортних перевезень, тимчасової зупинки роботи низки підприємств, попит на нафту рекордно знизився. Тому ціни на сировину обвалилися.

У НБУ розповіли, коли почнуть знімати валютні обмеження - у т.ч., й фіксований курс

неділя, 22 травень 2022, 11:42

Фіксація в Україні обмінного курсу валюти в перший день війни була необхідна, аби економіка країни змогла уникнути фінансового стресу і шоку. Сьогодні ж цей захід допомагає стримувати інфляцію. При цьому в НБУ запевнили: "вічними" валютні обмеження не ...

У Європарламенті закликали запровадити нафтове ембарго проти РФ, не враховуючи позицію Угорщини

неділя, 22 травень 2022, 10:56

Віцепрезидентка Європарламенту Катаріна Барлі закликала ухвалити рішення про заплановане нафтове ембарго ЄС проти РФ без участі Угорщини. Вимоги прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана щодо мільярдної допомоги вона вважає "нахабними", передають Патріо...