Нафта "пробила" критичну позначку: Бюджет Росії тріщить по швах

Протягом поточного місяця ціна російської нафти Urals коливається на рівні, який знаходиться нижче вартості, закладеної в бюджеті.

Нафта еталонної марки Brent за останній місяць знизилася на 6,8% і торгується нижче $ 60 за "бочку". У Російській Федерації спостерігаються панічні настрої у зв'язку з тим, що рублева ціна на "чорне золото" обвалилася на 5% нижче рівня, закладеного в російському державному бюджеті на поточний, 2019 рік, повідомляють Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

Як випливає з офіційних даних, ціна на нафту марки Brent за останній місяць подешевшала на 6,8% і торгується нижче 60 доларів США за барель. У той же час російський рубль ослаб більше, ніж на на 5%, до 66,5 за один долар. "На відміну від надоптимістичної для російського бюджету ситуації річної давності, рублева ціна нафти опустилася нижче прогнозованої ціни, закладеної в бюджеті, - отже, казна отримає менше надприбутків", - зазначають російські експерти.

За розрахунками одного з видань РФ на основі нафтових котирувань, вже протягом поточного місяця ціна російської нафти Urals коливається на рівні, який знаходиться нижче вартості, закладеної в бюджеті. На думку аналітиків, якщо нафтові котирування впадуть нижче 50 доларів за барель, то в такому випадку залежність російського рубля від ціни на "чорне золото" різко зросте, і врятувати ситуацію не зможе навіть ефект бюджетного правила.

Частину пенсіонерів зобов'язали написати спеціальну заяву: Кого стосується і скільки є часу, щоб не забрали виплату

субота, 12 липень 2025, 11:57

Українські пенсіонери, які виїхали з окупованої території або залишились на ній, мають подати заяву в ПФУ про те, що вони не отримують пенсію в РФ. Це можна зробити особисто в відділенні ПФУ, або ж на Порталі ПФУ до 31 грудня 2025-го. Про це йдеться в...

Індія тестує нове джерело енергії, що може поставити "хрест" на традиційній сонячній енергетиці

субота, 12 липень 2025, 9:32

Якщо найбільш населена країна світу і одна з головних економічних потуг планети досягне успіху у цій царині, енергетичний ринок, перш за все нафтогазовий, відчує це на власних перспективах. Азіатські країни, такі як Індія, вважають за краще впроваджува...