"Нафтогаз" надсилає платіжки на тисячі гривень за блакитне паливо, яке не використали: Що робити

"Нафтогаз" помилково надсилає платіжки на тисячі гривень навіть на ті будинки, які не підключені до газу. Це може статися через проблеми з урахуванням споживання блакитного палива. Про такий випадок написала на своїй сторінці у Facebook енергетична експертка Світлана Голікова, передають Патріоти України.

Вона особисто отримала платіжку майже на дві тисячі гривень на будинок на Чернігівщині, який не підключений до газу. При цьому власник будинку – член її родини. "Будинок до газопостачання не підключений. Взагалі", – повідомила вона.

Про такі випадки також раніше повідомляв і експерт у сфері ЖКГ Олег Попенко. "І я можу з упевненістю сказати, що це відбувається в багатьох областях. Я вже писав про незаконні платіжки у Сумській та Київській областях", - повідомив він у своїй сторінці в Telegram.

Якщо ви отримали платіжку за газ, який не використали, необхідно звернутися до "Нафтогазу" з проханням скасувати незаконну платіжку. Якщо ж у компанії прохання проігнорують, звернутися зі скаргою можна до НКРЕКП (вони приймають скарги і телефоном, і письмово). Крім того, на урядовій гарячій лінії також фіксують усі можливі порушення.

Раніше "Нафтогаз" не займався врахуванням споживання. Однак, після того, як їм передали цю функцію, можуть виникати помилки. Згодом у компанії можуть їх виправити, але для цього споживачі повинні повідомити про помилки.

Санкції дають про себе знати: Росіяни не можуть купити велосипеди із західних країн, ціни на вітчизняні та китайські зросли на 30%

середа, 31 травень 2023, 10:44

У країні-терористці Росії велосипеди подорожчали на 30%. Ідеться саме про російські та китайські моделі. Західні ж велосипеди взагалі в дефіциті на території РФ, оскільки нових не завозять, а ціни на старі злетіли в 3 рази, передають Патріоти України. ...

Кожен другий пенсіонер не зможе отримати пенсію у 60 років: Як розрахувати і що треба знати

середа, 31 травень 2023, 9:56

В Україні щонайменше кожен другий 60-річний не зможе вийти на пенсію у 60 років уже через 4 роки. Щороку вимоги для виходу на пенсію зростають і з 2028 року вони досягнуть 35 років стажу. Виконати таку норму зможе у кращому разі 50% українців, передают...