"Нафтогаз" показав тарифи на газ на жовтень: Як найбільш вигідно купити паливо українцям (інфографіка)

"Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" опублікувала ціни на блакитне паливо на жовтень. Як сказано на сайті НАК, тарифи збережено на рівні вересня - 4,7 грн/кубометр у межах пакету "Місячний" та 5,24 грн/кубометр у межах тарифу "Річний", передають Патріоти України.

У чому різниця між тарифами

У межах ринку газу "Нафтогаз" виступає як один із постачальників, з якими можуть укласти угоду споживачі. Він пропонує два тарифи – "Місячний" і "Річний".

Основна перевага "Річного" тарифу полягає в можливості отримати необхідний обсяг газу, який клієнт споживає протягом року, без передоплати. Цей тариф допоможе прогнозувати свої витрати на газ і не переплачувати за блакитне паливо у разі зростання ринкових цін.

  • Ціна в тарифі "Місячний" змінюватиметься щомісяця відповідно до ринкових умов (тобто зростатиме під час опалювального сезону і знижуватиметься в теплу пору року). Також споживачі отримуватимуть знижку 1%, якщо заплатять за газ до 15 числа поточного місяця.
  • Тариф "Річний" передбачає фіксацію ціни на газ на рік уперед. Вона може бути вищою за ціну на газ улітку, але зі зростанням тарифів узимку під'єднання до нього може виявитись вигіднішим. Однак "Нафтогаз" поступово коригує тариф відповідно до цін у Європі.


Хіти тижня. Бус для зомбі-апокаліпсису: Соцмережу вразив шкільний автобус, створений за участю українців (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 3:00

Torsus Praetorian здатний доставити дітей до школи по найважчому бездоріжжю. На підприємстві Словаччини спільно з українськими фахівцями випустили шкільний автобус-позашляховик. Про це повідомляє "Автоцентр", передають Патріоти України. Новий Torsus Pr...

Дорожче за імпортні банани: Стало відомо, чому подорожчали українські яблука

субота, 31 жовтень 2020, 23:46

Ціна на яблука зростає саме в дорозі до полиць магазинів. Українські яблука в цьому році виявилися дорожчими, ніж імпортні банани. До того ж в країні – дефіцит якісних яблук. Через квітневі морози загинула майже половина яблуневого цвіту. В результаті ...