Деякі країни Євросоюзу, куди після початку війни тікали українські біженці, зацікавлені в тому, щоб вони там залишились та влаштувались на роботу. Таку думку в етері Еспресо висловив президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник, передають Патріоти України.
Він заявив, що в переліку зацікавлених країн є Польща, Чехія та Німеччина. "Німеччина, Польща, Чехія зацікавлені в тому, аби українці там залишалися. Бо українці - це не тільки утриманці, вони в першу чергу шукають для себе роботу, у них там є діти, котрі навчаються і котрі можуть потенційно стати членами суспільств тих країн, де вони знаходяться. І зрозуміло, що ліпше для країн, як це не прикро для нас звучить, ліпше для Німеччини чи Польщі залучати до себе українців, аніж залучати сирійців, чи залучати мешканців, наприклад, азійських", - сказав він.
Він заявив, що після закінчення війни між Євросоюзом та Києвом буде йти "жорстка боротьба" за тих громадян, які виїхали після початку війни.
"Тому, що у них, так само як і в Україні, вирує демографічна криза, їм просто не вистачає робочих рук, їм не вистачає навіть споживачів товарів та послуг, котрі виробляються в цих країнах. Тому після закінчення військових дій у нас буде жорстка конкурентна боротьба за наших співгромадян, котрих будуть місцеві уряди таких країн, як Німеччина, Польща та Чехія залишити в себе, а нам буде потрібно зробити все, аби українці повернулися на батьківщину", - зауважив експерт.
Крім фактору безпеки та відновлення України після війни, для повернення біженців з-за кордону важливі можливості працевлаштування. Бажано щоб зарплати були на рівні хоча б 70% від того, що люди заробляли в ЄС. Про це в інтерв'ю РБК-Україна розповів ста...
Заможні росіяни вигадали, як обходити західні санкції для придбання предметів розкоші. Про це повідомляє газета Financial Times, передають Патріоти України. Так, російські багатії продовжують купувати люксові бренди, завдяки посередникам, перекупникам ...