Найбільший в Китаї гравець на ринку нерухомості випускатиме 1 000 000 електромобілів на рік

Китайський гігант нерухомості інвестує $ 23 млрд у виробництво електромобілів і акумуляторів. На сьогоднішній день жоден виробник електрокарів не наблизився до випуску 1 млн машин на рік.

Протягом декількох років компанія набувала великі пакети акцій в стартапи, які розробляють електрокари, наприклад, Faraday Future, NEVS і Koenigsegg. Отримавши доступ до необхідних технологій, Evergrande приступає до власного виробництва, повідомляє Еlectrek, передають Патріоти України

Інвестиції підуть на будівництво трьох фабрик в місті Гуанчжоу. На одній з них будуть збирати електромобілі, а дві інші займуться виробництвом батарей, двигунів і електронних систем управління.

За планом, в цілому заводи Evergrande будуть випускати 1 млн електромобілів і 500 ГВт/год акумуляторів на рік.

Експерти з обережністю поставилися до заяв компанії. На сьогоднішній день жоден виробник електрокарів не наблизився до випуску 1 млн машин на рік. Плановані обсяги виробництва акумуляторів також виглядають завищеними.

Втім, Evergrande досить багата, так що якщо їй вдасться домогтися заявлених цілей, це значно прискорить електрифікацію світового автотранспорту.

Китай вже досяг значних успіхів в декарбонізації транспорту. Значний внесок у цей прогрес зробив колишній міністр науки і освіти Вань Ган, умовив керівництво країни підтримати розвиток електромобілів. Тепер, впевнений Вань, прийшов час водневого транспорту, який доповнить електрокари за межами міст.

З 2020 року супутникові тарілки стануть набагато менш привабливими

вівторок, 23 липень 2019, 19:58

На початку наступного року супутниковий сигнал найпопулярніших українських телеканалів буде закодовано. Уже на початку наступного року супутникове телебачення в Україні буде закодоване. На такий крок ідуть найбільші українські телеканали. Вони твердять...

Разом із відсотками: Суд дозволив стягнути 1,3 мільярда доларів з РФ за активи "Ощадбанку" в Криму

вівторок, 23 липень 2019, 12:30

Суд постановив стягнути з Росії не лише вартість захопленого нею майна, а й відсотки, які нараховуються з березня 2014 року. Київський апеляційний суд задовольнив заяву "Ощадбанку" і дав дозвіл на виконання рішення Міжнародного комерційного арбітражу п...