Найбільший в Китаї гравець на ринку нерухомості випускатиме 1 000 000 електромобілів на рік

Китайський гігант нерухомості інвестує $ 23 млрд у виробництво електромобілів і акумуляторів. На сьогоднішній день жоден виробник електрокарів не наблизився до випуску 1 млн машин на рік.

Протягом декількох років компанія набувала великі пакети акцій в стартапи, які розробляють електрокари, наприклад, Faraday Future, NEVS і Koenigsegg. Отримавши доступ до необхідних технологій, Evergrande приступає до власного виробництва, повідомляє Еlectrek, передають Патріоти України

Інвестиції підуть на будівництво трьох фабрик в місті Гуанчжоу. На одній з них будуть збирати електромобілі, а дві інші займуться виробництвом батарей, двигунів і електронних систем управління.

За планом, в цілому заводи Evergrande будуть випускати 1 млн електромобілів і 500 ГВт/год акумуляторів на рік.

Експерти з обережністю поставилися до заяв компанії. На сьогоднішній день жоден виробник електрокарів не наблизився до випуску 1 млн машин на рік. Плановані обсяги виробництва акумуляторів також виглядають завищеними.

Втім, Evergrande досить багата, так що якщо їй вдасться домогтися заявлених цілей, це значно прискорить електрифікацію світового автотранспорту.

Китай вже досяг значних успіхів в декарбонізації транспорту. Значний внесок у цей прогрес зробив колишній міністр науки і освіти Вань Ган, умовив керівництво країни підтримати розвиток електромобілів. Тепер, впевнений Вань, прийшов час водневого транспорту, який доповнить електрокари за межами міст.

Списують все на Китай: В ЄС, незважаючи на санкції, захотіли відновити співпрацю із Росією

понеділок, 16 грудень 2019, 14:15

У Європейському союзі заговорили про можливе відновлення співпраці з Росією у низці економічних областей, щоб врівноважити надмірний вплив Китаю, передають Патріоти України. "Ми спостерігаємо за відносинами Росії та Китаю у рамках тієї логіки, що ми в...

Чому пенсійний вік підвищують тільки жінкам: Названо несподівану причину

понеділок, 16 грудень 2019, 11:51

Пенсії в Україні через пенсійну реформу вже у 2021-му році зможуть отримати за віком тільки ті жінки, які досягли 60-ти років. Такий поступовий перехід з 55 до 60-ти почався в 2011-му році. А нещодавно Комітетом Ради з питань соцполітики та захисту пра...