Найближчим часом "ПриватБанк" припинить своє існування, - експерт

Ростислав Кравець впевнений, що фінустанову можуть поділити на кілька частин.

Український юрист Ростислав Кравець висловив думку, що процедура націоналізації «ПриватБанку» була порушена, і бізнесмен Ігор Коломойський просто тоді пішов від кримінальної відповідальності, передають Патріоти України.

За словами юриста, вже найближчим часом українці зможуть побачити, як «ПриватБанк» буде розділений на ряд більш дрібних фінансових установ. Ймовірно, він буде розділений на три банки - банк юридичних осіб, банк фізичних осіб, а також банк поганих активів. В такому випадку, з юридичної точки зору, такого банку більше не буде існувати, і повертати Коломойському просто немає чого.
Крім іншого, Кравець підкреслив, що ситуація з даним банком в українській державі на сьогоднішній день досить неприємна. Але Україні і не потрібен такого рівня мегабанк. За його словами, в «ПриватБанку» потрібно вводити тимчасову адміністрацію, а після цього ліквідувати фінустанову і жорстко питати з її акціонерів.
Джерело: golos.ua

Курс долара йде вгору: Аналітики розповіли, чого чекати далі

п’ятниця, 24 січень 2020, 12:30

​На тлі загрози чергової фінансової кризи в Україні курси долара і євро відновили своє зростання. «Курс гривни в пятницу утром торгуется на отметке 24,28 грн за доллар, — рассказал руководитель отдела аналитики компании Forex Club Андрей Шевчишин. — Ры...

Долар помітно подорожчав, євро пробиває нову позначку: Свіжий курс валют

п’ятниця, 24 січень 2020, 8:57

Національний банк України в п'ятницю, 24 січня, зафіксував офіційний курс гривні щодо долара на позначці 24,52 грн/$. Порівнюючи з попереднім робочим днем американська валюта подорожчала на 19 копійок. Про це свідчать дані НБУ, передають Патріоти Украї...