Найближчим часом "ПриватБанк" припинить своє існування, - експерт

Ростислав Кравець впевнений, що фінустанову можуть поділити на кілька частин.

Український юрист Ростислав Кравець висловив думку, що процедура націоналізації «ПриватБанку» була порушена, і бізнесмен Ігор Коломойський просто тоді пішов від кримінальної відповідальності, передають Патріоти України.

За словами юриста, вже найближчим часом українці зможуть побачити, як «ПриватБанк» буде розділений на ряд більш дрібних фінансових установ. Ймовірно, він буде розділений на три банки - банк юридичних осіб, банк фізичних осіб, а також банк поганих активів. В такому випадку, з юридичної точки зору, такого банку більше не буде існувати, і повертати Коломойському просто немає чого.
Крім іншого, Кравець підкреслив, що ситуація з даним банком в українській державі на сьогоднішній день досить неприємна. Але Україні і не потрібен такого рівня мегабанк. За його словами, в «ПриватБанку» потрібно вводити тимчасову адміністрацію, а після цього ліквідувати фінустанову і жорстко питати з її акціонерів.
Джерело: golos.ua

Фруктові ціни: Який очікується урожай на фрукти в Україні та якою буде ціна

середа, 27 травень 2020, 0:30

Заморозки були тривалими і вдарили по раннім сортам. Україна цьогоріч отримає низький урожай ранніх фруктів, як заявила начальник відділу агрометеорології «Укргідрометцентру» Татяна Адаменко, передають Патріоти України.

Дешевого долара не буде: Банкір спрогнозував валютний курс в Україні після отримання кредиту МВФ

вівторок, 26 травень 2020, 22:46

Однак курс гривні буде більш-менш стабільним. Завдяки отриманню Україною чергового кредиту від Міжнародного валютного фонду гривня залишиться стабільною, а вартість долара становитиме 26,5-27,2 гривні. Такий прогноз курсу долара озвучив директор департ...