Найближчим часом "ПриватБанк" припинить своє існування, - експерт

Ростислав Кравець впевнений, що фінустанову можуть поділити на кілька частин.

Український юрист Ростислав Кравець висловив думку, що процедура націоналізації «ПриватБанку» була порушена, і бізнесмен Ігор Коломойський просто тоді пішов від кримінальної відповідальності, передають Патріоти України.

За словами юриста, вже найближчим часом українці зможуть побачити, як «ПриватБанк» буде розділений на ряд більш дрібних фінансових установ. Ймовірно, він буде розділений на три банки - банк юридичних осіб, банк фізичних осіб, а також банк поганих активів. В такому випадку, з юридичної точки зору, такого банку більше не буде існувати, і повертати Коломойському просто немає чого.
Крім іншого, Кравець підкреслив, що ситуація з даним банком в українській державі на сьогоднішній день досить неприємна. Але Україні і не потрібен такого рівня мегабанк. За його словами, в «ПриватБанку» потрібно вводити тимчасову адміністрацію, а після цього ліквідувати фінустанову і жорстко питати з її акціонерів.
Джерело: golos.ua

Час дешевої валюти скінчився: Фінансист дав прогноз курсу долара на новий тиждень

субота, 19 жовтень 2019, 13:30

Курс долара на міжбанку вперше з 10 вересня в ході ранкових торгів 18 жовтня перевищив позначку в 25 грн. У найближчий тиждень в Україні курс долара буде рости. Про це розповів старший аналітик компанії «Альпарі» Вадим Іосуб. «На найближчий тиждень ми ...