Наймасштабніший проект за всю історію Туреччини: Закінчено техніко-економічне обґрунтування каналу "Стамбул", котрий стане альтернативою перевантаженого Босфору (мапа)

Туреччина прориє другу протоку з Чорного в Мармурове море. Кошторис проекту наразі оцінюється в $50 млрд. Довжина каналу - 45 кілометрів.

Туреччина визначилася з маршрутом наймасштабнішого проекту в сучасній історії країни - канал «Стамбул» (Kanal İstanbul) стане альтернативою перевантаженому протоці Босфор, зазначають Патріоти України.

Міністр транспорту та інфраструктури Туреччини Мехмет Джахіт Турхан сказав: "Ми визначили маршрут прокладки каналу «Стамбул». Як тільки завершимо проектні роботи і планування, почнемо будівництво ".

Також він зазначив, що техніко-економічне обґрунтування проекту було зроблено з урахуванням найдрібніших деталей і ті, хто працює над ним, шанобливо ставляться до критики з боку супротивників будівництва каналу.

Як повідомляють турецькі ЗМІ, канал «Стамбул» - наймасштабніший і амбітний проект в історії сучасної Туреччини, який повинен з'єднати Мармурове і Чорне моря. Протяжність штучного каналу - 45 км. Вартість проекту за попередніми підрахунками складе $50 млрд.

Очікується, що його пропускна спроможність складе 160 суден щодня. На каналі планується побудувати 10 мостів.

"Цєна Вєлічія!", або "Проста дєньгі кончілісь!": Росіян попередили про підвищення тарифів на комуналку на 40%

четвер, 1 травень 2025, 18:20

Російська влада готується різко підвищити для населення тарифи на газ, електроенергію та інші комунальні послуги. Про це свідчить оновлений макроекономічний прогноз уряду РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Moscow Times. Згідно з докумен...

"Дарагой царь - всьо прапала!": Мінфін Росії очікує обвалу нафтових цін на 25% –​​​​​​​ Reuters

четвер, 1 травень 2025, 18:00

Мінфін Росії підвищив прогноз дефіциту бюджету на 2025 рік до 1,7% від ВВП з раніше очікуваних 0,5% на тлі побоювань тривалого періоду низьких цін на нафту і газ. Прогноз за доходами від нафти і газу було знижено на 24% до 8,32 трлн рублів (101,47 млрд...