Найпотужнішу зарядну станцію встановили у Європі (відео)

Електрозаправка також оснащена сонячними панелями і системою накопичення енергії, що "полегшує інтеграцію та розподіл ресурсів".

Нафтогазова компанія Repsol в іспанському муніципалітеті Абант-і-Сьервана запустила найпотужнішу зарядну станцію в Європі потужністю до 400 кВт на кожен зарядний термінал (всього їх чотири), передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Оснащена високошвидкісними роз'ємами CCS Combo 2 станція зможе заряджати до 4 електромобілів одночасно. При цьому система розподілу потужності гарантує оптимальну інтенсивність підзарядки кожного електрокара.
Розташована на трасі А-8 в Біскайській провінції електрозаправка також оснащена сонячними панелями і системою накопичення енергії, що "полегшує інтеграцію та розподіл ресурсів", підкреслюють в компанії. Це дозволяє їй заряджатися під час сонячної погоди і повертати енергію назад в мережу.

Літаки зі штучним інтелектом стануть "очима" НАТО - Столтенберг

п’ятниця, 15 листопад 2019, 23:51

Впровадити нові технології у Альянсі планують до 2035 року. У найближчі 15 років НАТО замінить літаки дальнього радіолокаційного виявлення (AWACS) новітніми технологіями, включаючи штучний інтелект. Про це в рамках промислового форуму у Вашингтоні заяв...

Несамовитий дрон рветься у бій, або Global Hawk посунься: Турецько-український ударний БПЛА пройшов перші випробування (відео)

п’ятниця, 15 листопад 2019, 22:57

Akıncı призначений для ведення оперативно-стратегічної повітряної розвідки, а також нанесення авіаційних ударів по об’єктах противника. Турецько-український ударний безпілотний літальний апарат Akıncı пройшов перші наземні випробування. Про це у своєму...