
У Росії у травні скоротиться виробництво нафтопродуктів та експорт нафти. Це відбудеться в результаті введених у рамках підготовленого шостого пакету санкцій проти РФ, передають Патріоти України.
"Додаткових санкцій (у квітні, – ред.) на нафтовий сектор не було. На початку березня була історія з одного боку із санкціями, з іншого боку, з відмовою компаній таких, як BP та SHELL закуповувати російську нафту через репутаційні ризики. Російська нафта стала таким токсичним активом", – розповів в інтерв'ю Meduza Олександр Тітов, експерт Інституту енергетики та фінансів.
Заборону на експорт нафти запровадили лише США та Британія. Також США відмовилися купувати нафтопродукти, що в результаті значно вплинуло на РФ. Вони купували велику кількість мазуту. Так, у результаті запроваджені санкції вплинули на російські нафтопереробні заводи.
Багато хто з них розпочав позапланові ремонти через вимушений простої. "Тому нафтопереробка просіла суттєвіше. За моїми оцінками, у березні вона була нижчою на 7,4% (у річному вираженні), а у квітні падіння прискориться до 13-14%. При цьому експорт сирої нафти зростає: на 10,8% у річному вираженні в березні і на 35% у квітні. Але я думаю, що ми ще побачимо якісь обмеження з боку ЄС, тому в травні буде просідання і з нафти, і з нафтопродуктів", – зазначає експерт.
Малорухливий спосіб життя, смажена їжа, шкідливі звички – усі ці фактори стають причиною появи тромбів. Лікар розповів, які 4 продукти потрібно включити до раціону, щоб розчинити тромби. Небезпечними у разі є і бляшки, які утворюються внаслідок зниженн...
Російські регіони охопила масштабна паливна криза. На місцевих заправках шикуються величезні черги, а на багатьох АЗС бензин взагалі зник із продажу, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал ASTRA. За інформацією видання, в Липецькій о...