Наслідки будуть вражаючі: Ілон Маск запропонував завдати ядерного удару по Марсу

Винахідник додав, що незабаром збирається випустити футболки з цим слоганом.

Ілон Маск. Фото: Рейтерс.

Відомий винахідник, керівник компанії SpaceX і Tesla Ілон Маск запропонував скинути ядерні заряди на Марс, передають Патріоти України.

"Нанесемо ядерний удар по Марсу!" - написав він у Twitter 16 серпня. Пізніше Маск додав, що незабаром збирається випустити футболки з цим слоганом.

Видання Business Insider зазначає, що в 2015 році він вже пропонував бомбити Марс. На його думку, скинувши термоядерні бомби, можна розтопити лід на полюсах планети. Освіта пара і вивільнення вуглекислого газу в свою чергу призведе до парникового ефекту і, як наслідок, підвищенню температури повітря і атмосферного тиску.

Хіти тижня. Велично і з гуркотом: "Газпром" впевнено завалиться в кювет", - Ель Мюрид

неділя, 23 лютий 2020, 0:35

Кремль жертвує газопроводом до Китаю "Сила Сибіру", щоб врятувати свій проект "Північний потік-2", на який США обрушили міць санкцій. На його думку, Кремль вирішив покласти край "Силі Сибіру" через спалах смертельного коронавируса Covid-2019. Він факти...

Чому, маючи негативний досвід блокування, керівництво МВС не прийняло рішення щодо евакуації гелікоптерами Airbus H225?

субота, 22 лютий 2020, 12:15

Чому, маючи негативний досвід блокування можливого приїзду евакуйованих з Китаю у Львівський обласний госпіталь ветеранів війни, керівництвом МВС не було прийнято рішення щодо "переходу у світ нових технологій", а саме: транспортування евакуйованих на тер