Національну поліцію озброять турецькими автоматами

Постачальником планує виступити турецька державна компанія MKEK, яка має ліцензію Heckler & Koch та виробляє пістолети-кулемети MP5 різних модифікацій з 1984 року.

Нацполіцію озброять турецькими пістолетами-кулеметами МР5. Фото: mil.in.ua.

Пістолети-кулемети MP5, які планує придбати МВС для потреб Національної поліції будуть турецького виробництва. Про це повідомили джерела у сфері торгівлі стрілецькою зброєю, передають Патріоти України.

Переговори про постачанням спецпідрозділам МВС “КОРД” цієї зброї розпочалися ще у 2016 році. Постачальником планує виступити турецька державна компанія MKEK, яка має ліцензію Heckler & Koch та виробляє пістолети-кулемети MP5 різних модифікацій з 1984 року.

Очільник Нацполіції Сергій Князєв заявив в інтерв’ю про намір на 90% замінити радянське озброєння пістолетами-автоматами MP5. MP5 – 9 мм пістолет-кулемет, що стоїть на озброєнні переважно загонів сил спеціальних операцій та поліції у більше ніж 50 країнах світу. Ліцензійне виробництво налагоджене у щонайменше 15 країнах світу.

Хіти тижня. "Бегство украинцев из страны на заработки - вот наша новая реальность", - блогер

вівторок, 28 січень 2020, 0:10

"Из Украины бегут все - и специалисты, и бизнесмены. А правительство совершенно не понимает, как все это остановить", - пише на своїй сторінці в Фейсбук Олексій Гончаров, передають Патріоти України, і продовжує:. "Бегут все, включая предпринимателей. С...

Хіти тижня. Названо єдину умову, за якої українці зможуть отримувати достойні пенсії

понеділок, 27 січень 2020, 21:00

Про необхідність запровадження багаторівневої пенсійної системи в Україні йдеться давно. Вчені та експерти надавали такі рекомендації ще на початку 2000-х. А на державному рівні це питання порушували років 10 тому. Однак далі розмов справа поки не йшла...