Національну поліцію озброять турецькими автоматами

Постачальником планує виступити турецька державна компанія MKEK, яка має ліцензію Heckler & Koch та виробляє пістолети-кулемети MP5 різних модифікацій з 1984 року.

Нацполіцію озброять турецькими пістолетами-кулеметами МР5. Фото: mil.in.ua.

Пістолети-кулемети MP5, які планує придбати МВС для потреб Національної поліції будуть турецького виробництва. Про це повідомили джерела у сфері торгівлі стрілецькою зброєю, передають Патріоти України.

Переговори про постачанням спецпідрозділам МВС “КОРД” цієї зброї розпочалися ще у 2016 році. Постачальником планує виступити турецька державна компанія MKEK, яка має ліцензію Heckler & Koch та виробляє пістолети-кулемети MP5 різних модифікацій з 1984 року.

Очільник Нацполіції Сергій Князєв заявив в інтерв’ю про намір на 90% замінити радянське озброєння пістолетами-автоматами MP5. MP5 – 9 мм пістолет-кулемет, що стоїть на озброєнні переважно загонів сил спеціальних операцій та поліції у більше ніж 50 країнах світу. Ліцензійне виробництво налагоджене у щонайменше 15 країнах світу.

Частині пенсіонерів в Україні будуть доплачувати 500 грн на місяць: Хто може на них розраховувати

субота, 25 березень 2023, 12:23

Учасникам бойових дій встановлюється надбавка до пенсії - у розмірі 25% прожиткового мінімуму. Станом на 1 грудня 2022 року сума надбавки становила 523,25 грн. А ще законом "Про покращення матеріального становища учасників бойових дій та осіб з інвалід...

Експерт прогнозує "стрибок" долара в Україні: Яким буде курс валют у квітні

субота, 25 березень 2023, 11:57

Курс долара в Україні у квітні може повернутися до позначки у 39 грн/дол. Як зазначив дилер департаменту глобальних ринків ОТП Банку Антон Курінний, зараз курс долара стабілізувався і залишається на рівні 38,40 - 38,80 грн/дол., однак, що буде далі - с...