Названо країни, які найбільше купили товарів в України (інфографіка)

У першому кварталі цього року Польща стала найбільшим імпортером українських товарів. Західна сусідка прийняла від нас товарів на 818 мільйонів доларів. Друге місце зайняла Росія з сумою 759 мільйонів доларів, повідомляють Патріоти України.

На третьому місці Єгипет, який експортував товарів на 652 мільйона доларів, на четвертому Китай – 640 мільйонів доларів. П'ятірку замикає Туреччина – 638 мільйонів доларів, повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби.

Всього за 4 місяці українськими компаніями було експортовано товарів на 12,3 мільярдів доларів, що на 7% вище, ніж за відповідний період торік. Сума експорту до країн ЄС зросла на 5%.

Найбільший попит мають - продукція металургійного комплексу, продукти рослинного походження та машини, обладнання, механізми, електротехнічне обладнання, електричні машини. Чиновники відзначають, що з 2014 року експорт товарів до Росії впав більше ніж у 4 рази.

Стандарт "Євро-5" показав, хто є хто: Названо АЗС в Україна з найгіршим пальним

субота, 24 лютий 2024, 8:15

В Україні відбулась серія перевірок палива на АЗС. Цьому передувало повернення урядом нормативу «Євро 5». . Після цієї події низькосортне паливо не можна реалізовувати на українському ринку. До цього моменту дозволено було продавати навіть «Євро 3», а...

Частині внутрішніх переселенців змінять статус та збільшать виплати: Верещук розповіла, яких змін чекати

субота, 24 лютий 2024, 7:44

В Україні, де, за даними ООН, налічується близько 3,7 мільйони внутрішніх переселенців, планують змінити систему держаної допомоги ВПО. Про це "Новини.LIVE" розповіла віцепрем'єрка, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України І...