Названо країни, які найбільше купили товарів в України (інфографіка)

У першому кварталі цього року Польща стала найбільшим імпортером українських товарів. Західна сусідка прийняла від нас товарів на 818 мільйонів доларів. Друге місце зайняла Росія з сумою 759 мільйонів доларів, повідомляють Патріоти України.

На третьому місці Єгипет, який експортував товарів на 652 мільйона доларів, на четвертому Китай – 640 мільйонів доларів. П'ятірку замикає Туреччина – 638 мільйонів доларів, повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби.

Всього за 4 місяці українськими компаніями було експортовано товарів на 12,3 мільярдів доларів, що на 7% вище, ніж за відповідний період торік. Сума експорту до країн ЄС зросла на 5%.

Найбільший попит мають - продукція металургійного комплексу, продукти рослинного походження та машини, обладнання, механізми, електротехнічне обладнання, електричні машини. Чиновники відзначають, що з 2014 року експорт товарів до Росії впав більше ніж у 4 рази.

Fitch і S&P погіршили рейтинг України до обмеженого дефолту

субота, 13 серпень 2022, 10:50

Нещодавно у Міністерстві фінансів заявили, що терміни погашення всіх 13 серій суверенних єврооблігацій буде продовжено на два роки. Купонні платежі також відтерміновуються на цей період. Таким чином Україна за ці два роки зможе зекономити майже 6 мілья...

"Привид" дефолту: Агентства S&P і Fitch знизили рейтинг України в іноземній валюті через проблеми виплат за боргами

субота, 13 серпень 2022, 6:50

Як повідомляє Reuters, рейтингові агентства S&P і Fitch знизили рейтинг України в іноземній валюті. Аналітики вважають, що реструктуризація боргу може бути проблемною, передають Патріоти України. S&P знизило рейтинг України в іноземній валюті до SD/SD ...