Названо країни, які найбільше купили товарів в України (інфографіка)

У першому кварталі цього року Польща стала найбільшим імпортером українських товарів. Західна сусідка прийняла від нас товарів на 818 мільйонів доларів. Друге місце зайняла Росія з сумою 759 мільйонів доларів, повідомляють Патріоти України.

На третьому місці Єгипет, який експортував товарів на 652 мільйона доларів, на четвертому Китай – 640 мільйонів доларів. П'ятірку замикає Туреччина – 638 мільйонів доларів, повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби.

Всього за 4 місяці українськими компаніями було експортовано товарів на 12,3 мільярдів доларів, що на 7% вище, ніж за відповідний період торік. Сума експорту до країн ЄС зросла на 5%.

Найбільший попит мають - продукція металургійного комплексу, продукти рослинного походження та машини, обладнання, механізми, електротехнічне обладнання, електричні машини. Чиновники відзначають, що з 2014 року експорт товарів до Росії впав більше ніж у 4 рази.

Можна в алетках і онлайн: Федоров пояснив, як українцям купувати ліки за "тисячу Зеленського"

середа, 19 січень 2022, 16:23

Українці віком від 60 років зможуть купувати ліки у аптеках або онлайн в рамках програми "єПідтримка". Про це під час брифінгу Міністерства цифрової трансформації та Міністерства економіки повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, перед...

З архіву ПУ. Морські тварини почуваються, як вдома: Води Дніпра страждають від рідкісного, але катастрофічного явища

середа, 19 січень 2022, 13:00

На жаль, тільки у спогадах класиків Дніпро залишився "широким" і "могутнім". "Тільки у спогадах класиків Дніпро залишився "широким" і "могутнім". Річку, перегородивши дамбами, убили, позбавивши природної течії. Так, у каскаді Дніпровських водосховищ за...