НБУ знижує курс гривні щодо долара

В Україні курс долара після вихідних, 13 липня, подорожчає на кілька копійок і становитиме 26,95 грн/$. Таким чином за тиждень американська валюта подешевшає на 23 копійки, а з п'ятниці по понеділок подорожчає на 2 копійки. Про це йдеться в довідкових даних Національного банку України, зазначають Патріоти України.

Довідковий курс євро з п'ятниці по понеділка знизиться з 30,5 до 30,39 грн. НБУ публікує довідкове значення курсу гривні до долара. За офіційним курсом населення купувати валюту не може.

В Україні зміниться курс долара НБУ

Курс долара в банківських установах та обмінниках сформується вже після відкриття ринку, 13 липня. Відзначимо, НБУ публікує довідкове значення курсу гривні до долара. За офіційним курсом населення купувати валюту не може.

На минулому тижні курс долара до гривні на різних сегментах валютного ринку змінився по-різному. Запізнюється офіційний курс ще ріс, а на інших сегментах долар знизився на 0,2-1,1%. Так, з минулого четверга офіційний курс долара США, встановлений НБУ, зріс з 26,77 грн до 26,95 грн (+ 0,7%).

Стрибок у третє тисячоліття: ЄС оприлюднив остаточну версію своєї водневої стратегії

четвер, 13 серпень 2020, 20:59

Помітна роль в модернізованій енергетиці відводиться і Україні. Проте, як зазначається в документі, в короткостроковій і середньостроковій перспективі буде необхідно виробництво «синього» водню (low-carbon hydrogen), який є продуктом переробки звичних ...

Інвестиції як визнання: Шведи дорого купили українську студію, що створила серію ігор Metro

четвер, 13 серпень 2020, 19:26

Шведська компанія Embracer Group, куди входять THQ Nordic, Deep Silver і Saber Interactive, придбала українську студію 4A Games, яка створила серію ігор Metro, повідомляють Патріоти України з посиланням на офіційний реліз компанії. . За 36 мільйонів д...