НБУ знижує курс гривні щодо долара

В Україні курс долара після вихідних, 13 липня, подорожчає на кілька копійок і становитиме 26,95 грн/$. Таким чином за тиждень американська валюта подешевшає на 23 копійки, а з п'ятниці по понеділок подорожчає на 2 копійки. Про це йдеться в довідкових даних Національного банку України, зазначають Патріоти України.

Довідковий курс євро з п'ятниці по понеділка знизиться з 30,5 до 30,39 грн. НБУ публікує довідкове значення курсу гривні до долара. За офіційним курсом населення купувати валюту не може.

В Україні зміниться курс долара НБУ

Курс долара в банківських установах та обмінниках сформується вже після відкриття ринку, 13 липня. Відзначимо, НБУ публікує довідкове значення курсу гривні до долара. За офіційним курсом населення купувати валюту не може.

На минулому тижні курс долара до гривні на різних сегментах валютного ринку змінився по-різному. Запізнюється офіційний курс ще ріс, а на інших сегментах долар знизився на 0,2-1,1%. Так, з минулого четверга офіційний курс долара США, встановлений НБУ, зріс з 26,77 грн до 26,95 грн (+ 0,7%).

Українці повинні заплатити податки за квартири: Стало відомо, кому нарахують більш ніж 25 тис. грн

вівторок, 2 березень 2021, 9:29

Українцям до 1 липня надішлють повідомлення про необхідність заплатити податки за свої квартири та будинки. Ті, хто володіє квартирою площею від 300 кв. м або будинком у розмірі 500 кв.м і більше, повинні будуть додатково заплатити в бюджет 25 тис. грн...

Відкривають клієнтам нові горизонти: Українська платформа Corefy увірвалась в топ-5 найбільших платіжних хабів Європи

вівторок, 2 березень 2021, 0:05

Українська платформа управління платежами Corefy перетнула позначку в 100 інтеграцій та увійшла в топ-5 найбільших платіжних хабів в Європі, повідомляють Патріоти України з посиланням на tech.liga.net. У компанії відзначили, що платформа допомагає кліє...