Не боїться санкцій США? Індія знову приймає танкери з російською нафтою Sokol, - ЗМІ

Танкери з російською нафтою Sokol повертаються до Індії, незважаючи на санкції США. Про це повідомляє Bloomberg у вівторок, 2 квітня, передають Патріоти України.

У матеріалі зазначається, що після повномасштабного вторгнення Росії в Україну індійські нафтопереробники стали основними покупцями російської нафти за зниженими цінами, однак відчули труднощі з отриманням сировини через посилення санкцій у кінці 2023 року.

Як пише агентство, зараз супертанкер Nireta стоїть на якорі біля порту Вісакхапатнам на східному узбережжі Індії. Два інших танкери — Східний проспект і Erecter — перебувають біля Джамнагара на заході.

Згідно з даними відстеження суден, зібраними Bloomberg, їхнім пунктом призначення є Сікка. Туди ж прямує танкер Clyde Noble. Усі партії російської нафти Sokol, завантажені в березні, і більшість відправлених у лютому були доставлені до Китаю, але деякі з цих попередніх партій наразі повертаються до Індії, зазначається в матеріалі.

Bloomberg повідомляє, що нині Sokol постачається трейдерами, а не виробником, що дозволяє пропонувати вантажі «за привабливими знижками». За словами керівників нафтопереробного заводу в Індії, які попросили не називати їхні імена, це призвело до відновлення деяких потоків до країни.

У лютому агентство Bloomberg повідомляло, що посилення санкцій з боку США порушило торгівлю нафтою між Росією та Індією, і остання змушена шукати інших постачальників для своїх нафтопереробних заводів.

У березні також повідомлялось, що індійська компанія Reliance Industries, власник найбільшого у світі нафтопереробного комплексу, відмовляється приймати нафту, доставлену танкерами російської компанії Совкомфлот (СКФ).

Українцям помітно підвищили пенсії: Гетьманцев пояснив, чому така статистика не привід для радості

середа, 17 квітень 2024, 6:30

У першому кварталі 2024 року середня пенсія в Україні зросла на 9,6% (+505 грн) порівняно з аналогічним періодом минулого року, досягнувши 5743,3 грн. Незважаючи на це зростання, голова Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Дани...

Що наразі собою являє золотий запас України: Скільки благородного металу має НБУ, у якому вигляді та якою вартістю

середа, 17 квітень 2024, 4:15

Україна не поповнювала свій золотий запас на світовому ринку протягом трьох років. Цей показник лишається на рівні 27,1 тонни, але Нацбанк звітує про збільшення частки золота в міжнародних резервах країни – це відбувається через зростання вартості само...