
Прем’єр Угорщини Віктор Орбан заявив, що проханням ввести ембарго проти російських енергоносіїв за варварський напад на Україну Київ просить "зупинити угорську економіку". Про це пише Telex, передають Патріоти України.
За словами Орбана, Угорщина отримує від країни-агресора 85% газу і 61% нафти. "Українці просять повністю закрити угорську економіку, знову втратити роки розвитку та знизити рівень ефективності угорської економіки до рівня, де він був 8-10 або скільки років тому. Якщо не буде нафти та газу, угорська економіка зупиниться: заводи буде закрито, буде масове безробіття", — сказав Орбан.
Орбан продовжив: "Я зроблю все можливе, щоб допомогти українцям, тому що на них напали, вони потрапили в біду. У такій драматичній ситуації суперечка про те, як поводилися з нашими меншинами, другорядна. Не забудемо, але це другорядно. Ми зробимо все, що в наших силах, але не можна розорити себе заради них".
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...
В Україні діє програма підтримки сімей з дітьми-школярами, які можуть отримати одноразову виплату у розмірі 5000 гривень для підготовки першокласників до навчального року за програмою «Пакунок школяра». Перші виплати надійдуть вже у липні-серпні — кошт...