
Понад 18 мільйонів українців скористалися програмами зимової підтримки. Зокрема, 12 мільйонів людей вже витратили виплату в розмірі 1000 від уряду. При цьому майже 80% - на комунальні послуги. Про це повідомила прем'єр-міністерка України Юлія Свириденко, передають Патріоти України.
Так, українці вже використали понад 12 млрд грн допомоги, і найчастіше кошти спрямовують на оплату комунальних послуг – 79,8%. Також виплати використовують для купівлі ліків – 6,2%, та продуктів у супермаркетах – 5,5%.
Зазначається, що виплату в розмірі 6 500 гривень для вразливих категорій населення вже отримали понад 374 тисячі українців. Загалом на участь у програмі подалися 406 тисяч людей, перерахування коштів триває. Понад 64% отриманих коштів громадяни використали на придбання одягу для всієї родини. Серед інших основних напрямів витрат ліки та аптечні товари — близько 12%.
Крім того, українці вже оформили понад 180 тисяч квитків у межах державної ініціативи "3000 км Україною". Загальна протяжність поїздок за цими квитками сягає близько 80 мільйонів кілометрів. При цьому від початку запуску програми у застосунку Укрзалізниці зареєструвалися близько 580 тисяч користувачів.
Ціни на нафту марки Brent впали більш ніж на 1% до найнижчого рівня за майже чотири місяці. Вартість чорного золота продовжує падати на тлі того, що все більше нафтових танкерів готуються вийти з Ормузької протоки, передають Патріоти України з посиланн...
Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...