
Молдова подає до суду на російський "Газпром" за провокування енергетичної кризи та ігнорування зобов'язань. Як заявив в інтерв'ю "Німецькій хвилі" міністр інфраструктури Молдови Андрій Спину, молдавські юристи вже готують позов, передають Патріоти України.
"Ми змушені закуповувати газ та електроенергію на міжнародному ринку. І ми готуємося подати до суду на концерн за невиконання контракту. Також ми будемо вимагати компенсації збитків, тому що з їх вини ми змушені перенаправляти кошти, брати кредити... вони просто ігнорують свої зобов'язання і мають заплатити за це", – підкреслив Спину.
"Якщо ви запитаєте мене, що ще може зробити "Газпром", то я не зможу відповісти. Вони перекрили газ болгарам, італійцям, німцям, в Україну, відключили Польщу та Фінляндію", – пояснив Спину.
Коментуючи невдоволення РФ тим, що Молдова зберігає частину закупленого газу в Україні, Спину сказав: "Ми можемо зберігати куплений газ де завгодно. Не Путіну нам вказувати"
ООН запускає масштабну операцію з евакуації сотень іноземних суден та тисяч моряків, які застрягли у Перській затоці через бойові дії. Міжнародна морська організація вже отримала необхідні гарантії безпеки від ключових гравців регіону для розблокування...
Українці, які мають право на різні види пенсій, можуть самостійно обрати найвигідніший для себе варіант. Для переходу з одного виду пенсії на інший достатньо подати відповідну заяву до Пенсійного фонду України, передають Патріоти України з посиланням ...