
Молдова подає до суду на російський "Газпром" за провокування енергетичної кризи та ігнорування зобов'язань. Як заявив в інтерв'ю "Німецькій хвилі" міністр інфраструктури Молдови Андрій Спину, молдавські юристи вже готують позов, передають Патріоти України.
"Ми змушені закуповувати газ та електроенергію на міжнародному ринку. І ми готуємося подати до суду на концерн за невиконання контракту. Також ми будемо вимагати компенсації збитків, тому що з їх вини ми змушені перенаправляти кошти, брати кредити... вони просто ігнорують свої зобов'язання і мають заплатити за це", – підкреслив Спину.
"Якщо ви запитаєте мене, що ще може зробити "Газпром", то я не зможу відповісти. Вони перекрили газ болгарам, італійцям, німцям, в Україну, відключили Польщу та Фінляндію", – пояснив Спину.
Коментуючи невдоволення РФ тим, що Молдова зберігає частину закупленого газу в Україні, Спину сказав: "Ми можемо зберігати куплений газ де завгодно. Не Путіну нам вказувати"
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...