Не станьте жертвою обману! У Чорну п'ятницю більшість товарів коштувала так само або ще більше, ніж до "знижок"

У Чорну п'ятницю дев'ять із десяти продуктів продавалися за тією ж ціною або до "знижок" коштували ще менше. Відповідне дослідження провела група споживачів Which. Про це повідомляє ВВС, передають Патріоти України.

В організації відстежували ціни на 219 популярних товарів на Amazon, AO.com, Argos, Currys PC World і John Lewis за шість місяців до розпродажу 2019 року і шість місяців після нього. Вони виявили, що тільки три товари були найдешевшими в Чорну п'ятницю.

Наприклад, у John Lewis 70 з 78 товарів до розпродажу коштували стільки ж. В Amazon 57% товарів були доступні за нижчою або такою ж ціною за шість місяців до Чорної п'ятниці.

У Кремлі буде істерика: Німецький концерн вийшов з проєкту "Північний потік-2" через загрозу санкцій США

вівторок, 19 січень 2021, 18:15

Концерн Bilfinger SE вийшов з будівництва "Північного потоку-2", ставши першою німецькою компанією, яка залишила проєкт російського газопроводу. Про це пише Bild, посилаючись на відповідні листи компанії, відправлені в США, передають Патріоти України. ...

Х**ла дотискають? "Газпром" вперше визнав ймовірність припинення будівництва "Північного потоку-2"

вівторок, 19 січень 2021, 17:43

Російський виробник газу "Газпром" у випущеному ним проспекті єврооблігацій визнав, що існують ризики зупинки чи згортання проєкту газопроводу "Північний потік-2". Із документом "Газпрому" у вівторок ознайомилось агентство Reuters, передають Патріоти ...