Не тільки електромобілі: Маск звернувся до працівників Tesla та назвав головні пріоритети роботи компанії

Схоже, що 2020 рік для Tesla та Ілона Маска буде насиченим.

Ілон Маск. Фото: соцмережі.

Кінець року і кварталу означає для працівників Tesla традиційний аврал. Глава компанії вказав, на яких напрямках потрібно зосередитися і лише один з них пов'язаний з автомобілями. У своєму щорічному мотиваційному листі для працівників компанії Маск зосередив увагу на двох напрямках: постачанні електрокарів та, неочікувано, встановленні сонячних панелей, повідомляють Патріоти України із посиланням на Electrek.

Більше електромобілів

Першим за важливістю пріоритетом Маск називає "доставку покупцям всіх автомобілів" – мабуть, усіх, вироблених в кінці 2019 року. У третьому кварталі Tesla вже поставила рекорд, лиш трохи не дотягнувши до заповітної позначки в 100 тисяч машин. За попередніми підрахунками експертів, у грудні кожен тиждень буде рекордним для Tesla, і, ймовірно, компанія все ж подолає цю планку.

Втім, деякі експерти вважають, що компанії потрібно ставити рекорди не за темпами продажу, а за прибутками. І схоже в Tesla це чудово розуміють і вже готові до таких рекордів.

До слова, нещодавно стало відомо про те, що Tesla вимагає від постачальників збільшити темпи відвантаження запчастин для нового електромобіля Model Y, а також для своєї вантажівки Semi.

Більше сонячної енергії

Другий за важливістю пріоритет для Ілона – "нарощування обсягів встановлення сонячних панелей". Бізнес, довгий час приносив Tesla лише багатомільйонні збитки і розчарування, однак нещодавно почав оживати.

У минулому кварталі компанія встановила 43 МВт панелей, а також запустила послугу оренди: домогосподарству установка системи обійдеться всього в 50 доларів на місяць.

Схоже, що 2020 рік для Tesla та Ілона Маска буде насиченим. Триватиме робота над новим пікапом Cybertruck та Model Y, крім того Маск ще наприкінці року встиг анонсувати кілька цікавих проєктів. Тож роботи у 2020 році буде більш ніж достатньо.

Обіцянки - цяцянки: Іпотечна програма Зеленського згинула у навалі кризи, - банкір

четвер, 9 квітень 2020, 0:18

Українські банки будуть піднімати ставки за депозитами і кредитами. Голова «Укргазбанку» Кирило Шевченко заявив, що в боротьбі за ресурси банки почнуть піднімати ставки за депозитами, а відповідно і ставки за кредитами. Про це він заявив в інтерв'ю, пе...

Скрепам знову буде не до сміху? Переговори ОПЕК + провалилися

середа, 8 квітень 2020, 23:29

Угода ОПЕК + про скорочення видобутку нафти завершилася в кінці березня. Продовжити її не вдалося через розбіжності Росії і Саудівської Аравії. Переговори країни ОПЕК + про скорочення видобутку нафти, які пройдуть 9 квітня в форматі вебінару, можуть ви...