Не тільки зерно: Європейським аграріям почав заважати ще один український продукт

Французькі виробники цукрових буряків вимагають, щоб зростаючий імпорт цукру з України реекспортувався за межі Європи, щоб не завдати шкоди місцевим виробникам. Імпорт українського цукру в ЄС може досягти 700-800 тисяч тонн в сезоні 2023-2024 років. Про це пише Bloomberg із посиланням на заяву групи виробників CGB, передають Патріоти України.

За даними Європейської комісії, це буде приблизно вдвічі більше імпорту в попередньому сезоні та значно вище середнього показника в 21,5 тисяч тонн за п'ять років до цього. Раніше Україна заявляла, що в цьому сезоні обмежить експорт цукру на рівні 650 тисяч тонн в усіх напрямках. "Нам потрібна чітка відповідь Європейської комісії з приводу майбутнього управління цим надходженням цукру", - заявили в CGB.

Тим часом, попри зростання імпорту з України, ціни на цукор в ЄС залишаються високими на тлі глобального дефіциту цього продукту. За даними ЄС, внутрішні ціни на білий цукор становлять понад 800 євро за тонну, що є найвищим показником за останні десять років.

Перерахунок пенсій: У кого і наскільки реально зростуть виплати у березні - розрахунки експерта

неділя, 25 лютий 2024, 12:30

Після того як в уряді визначилися з коефіцієнтом індексації пенсій, стало зрозуміло, що мінімальний розмір підвищення виплат становитиме 100 гривень, а максимальний - 1 577 гривень, передають Патріоти України. «Відповідно до нього, пенсії мають проінд...

В Україні для споживачів газу полегшили передачу показників лічильників: Що треба знати

неділя, 25 лютий 2024, 11:50

Для клієнтів "Газмережі" доступна нова функція у особистих кабінетах - під час обов'язкової щомісячної подачі даних про спожитий газ віднині це можна робити для кількох лічильників з одного зареєстрованого кабінету, передають Патріоти України. «Ця фун...