Не треба втручатися у роботу НБУ: У МВФ зробили попередження українському уряду

Програма Міжнародного валютного фонду базується на збереженні системи незалежності Національного банку України і на продовженні політики інфляційного таргетування плаваючого курсу.

Представник МВФ Йоста Люнгман заявив, що українська держава повинна зберегти незалежність Національного банку, а також не відходити від принципів інфляційного таргетування і плаваючого валютного курсу. Такого роду умови співпраці були закладені в програмі Stand by України з МВФ, передають Патріоти України.

При колишньому главі Національного банку України Якові Смолію регулятор досить ефективно впроваджував зважену грошово-кредитну і фінансову політику. Крім того, він наголосив на важливості, щоб цю політику продовжив і новий майбутній керівник центробанку.
Програма Міжнародного валютного фонду базується на збереженні системи незалежності Національного банку України і на продовженні політики інфляційного таргетування плаваючого курсу, накопичення міжнародних резервів і зміцнення фінансового сектора.
Модель управління центробанком і система управління монетарними і фінансовим секторами в повній мірі відповідають економічним інтересам української держави. Говорячи про те, за якими основними причинами НБУ повинен зберігати незалежність, представник МВФ зазначив: «Ми знаємо, що зважена грошово-кредитна, валютна та фінансова політика мають надзвичайно позитивний вплив на довгостроковий економічний розвиток. Але ми також знаємо, що іноді хороша політика непопулярна, а деякі політики прагнуть стимулювати швидке зростання».
Простими словами, уряд України попередили, що безконтрольне друкування грошей не приведе країну до процвітання, а, навпаки, зруйнує баланс економіки та викличе небувалу інфляцію за прикладом Венесуели. Рішення за владою.

Тільки дрібні та дуже дрібні: У Росії не знайшли жодного нового великого родовища нафти

субота, 8 серпень 2020, 0:19

Росія повністю зникне зі світового ринку нафти до середини 2030-х, заявив два роки тому в інтерв'ю Bloomberg наслідний принц Саудівської Аравії Мохаммед бен Сальман. Нафтова «казка», в якій понад 50 років живе Росія, обмінюючи «чорне золото» на валюту,...

Робота за кордоном: Економіст розповів, скільки насправді грошей українці надсилають додому

п’ятниця, 7 серпень 2020, 23:16

Україна посідає 2-ге місце у світі за залежністю від грошових переказів від іноземних працівників, свідчить статистика Світового банку. Перекази від трудових мігрантів важливі для платіжного балансу України. Щоправда ефект від таких грошей часто перебі...