Не все пропало: США і Німеччина почали обговорення компенсацій Україні через "Північний потік-2"

У Німеччині та США обговорюють можливі компенсації Україні в зв'язку з ймовірними фінансовими втратами через транзит газу з Росії до Європи по "Північному потоку-2". Про яку суму йдеться, поки не повідомляється. Заяву про можливі виплати Україні зробив державний секретар США Ентоні Блінкен на слуханнях у комітеті із закордонних справ Палати представників Конгресу. Захід транслювався в YouTube у понеділок, 7 червня, передають Патріоти України.

Глава американського Держдепартаменту наголосив, що зараз тривають активні переговори з Німеччиною про інтереси України. Він вказав на те, що гарантія Україні транзитних платежів, які вона може втратити, буде найоптимальнішим рішенням, а також не дасть РФ використовувати газ як зброю проти України.

"Щоб вивчити, що може і, на мою думку, має бути зроблено, щоб гарантувати, що транзитні платежі, які Україна може на якомусь етапі в майбутньому втратити в силу того, що цей "Північний потік-2" йде в обхід України, можуть зберегтися. Що усунена здатність Росії використовувати газ як зброю проти України або когось ще", – сказав чиновник. Нагадаємо, Блінкен також повідомив, що Штати готові відповісти на безрозсудні та агресивні дії Росії, але Вашингтон також відкритий і до конструктивного діалогу.

Німеччина офіційно відповіла на запит Москви про пришвидшений запуск "Північного потоку-2"

понеділок, 6 грудень 2021, 20:29

Влада Німеччини категорично відкинула можливість запуску в експлуатацію газопроводу "Північний потік - 2" без проведення сертифікації, передають Патріоти України. Представник Федерального міністерства економіки та енергетики ФРН Ніна-Марі Гюттлер у ход...

Власник може збанкрутіти: Україна заарештувала ще 13 російських авіалайнерів, які літали до анексованого Криму

понеділок, 6 грудень 2021, 19:20

Авіакомпанії, котрій налажать авіасудна, буде закриті високорентабельні маршрути до Європи. За матеріалами Служби безпеки України, накладено арештів на 13 літаків, які здійснювали польоти до тимчасово окупованого Криму, повідомляють Патріоти України з ...