
Американська адміністрація не планує продовжувати дію винятків із санкцій для російської нафти, заявив міністр фінансів США Скотт Бессент, передають Патріоти України.
"Ми не будемо поновлювати генеральну ліцензію на російську нафту, і ми не будемо поновлювати генеральну ліцензію на іранську нафту. Це була нафта, яка перебувала у воді до 11 березня. Тож усе це вже було використано".
Деталі: Видання нагадує, що 12 березня Сполучені Штати зняли санкції з російської нафти, яка на той момент вже була завантажена на танкери у морі. Винятки з обмежень були запроваджені до 11 квітня.
Бессент запевнив, що Вашингтон не планує поновлювати послаблення санкцій щодо російської та іранської нафти. Термін дії винятків для Тегерану завершується 19 квітня.
15 червня 500 найбагатших людей світу сукупно збільшили свої статки на $336 млрд за одну добу. Це стало найбільшим денним приростом капіталу в історії спостережень, передають Патріоти України. Згідно з даними фінансових аналітиків, основну частку зрост...
В Україні з 1 липня 2026 року частині пенсіонерів піднімуть доплати, вони будуть нараховуватися автоматично, звертатися до ПФУ не треба. Кабмін при цьому хоче збільшити мінімальну пенсію до 6000 гривень, передають Патріоти України. Глобального підвищен...